270 дітей пройшли медичне обстеження безкоштовно у Боремельській об’єднаній територіальній громаді

Діти з родин, які належать до соціально уразливих категорій населення, пройшли медичне обстеження безкоштовно у рамках благодійної акції "Медична клініка на колесах", що діяла на території Боремельської ОТГ Демидівського району.

Завдяки співпраці благодійного фонду "Любіть Україну", Міжнародного благодійного фонду "Дар життя" та Боремельської сільської ради ОТГ на території цієї громади пройшла благочинна акція Медична клініка на колесах. Наймолодші мешканці сіл громади – представники соціально вразливих категорій населення – пройшли якісне обстеження на сучасному закордонному медичному обладнанні та отримали консультації провідних лікарів клініки безкоштовно.

Світлина від Natalia Bohdanets.

 

Благодійний проект тривав з 12-го до 23 червня 2017 року. За цей час лікарі клініки оглянули 270 дітей з сіл: Боремель, Золочівка, Малеве, Русино–Берестечко, Пашева.

У процесі огляду маленькі пацієнти активно брали участь у конкурсі малюнків, який організував фонд "Любіть Україну". Діткам було запропоновано подякувати лікарям клініки на колесах у вигляді малюнку. За 10 днів прийому дітей за участю лікарів було відібрано 10 кращих малюнків. Маленьких переможців буде нагороджено у липні.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Настав час слів подяки. У зв’язку з цим окремо хочемо відзначити активну участь у підготовці до роботи клініки сільського голови Боремельської сільради ОТГ Віктора Кореня, персонал фельдшерсько-акушерських пунктів сіл, які входять до складу Боремельської ОТГ, директора Боремельського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - колегіум" Надії Кротік та висловити їм щирі слова вдячності від благодійного фонду "Любіть Україну". За сприяння сільського голови було організовано довезення дітей до Боремельського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів – колегіум", на території якого працювала Медична клініка на колесах, здійснено оплату комунальних послуг для забезпечення роботи оснащення клініки. Зусиллями медичних працівників ФАПів було проведено на якісному рівні запис дітей, які належать до соціально уразливих категорій населення, на огляд.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Благодійний фонд "Любіть Україну" профінансував проживання та харчування лікарів клініки, МБФ "Дар життя" забезпечив обладнання та лікарський персонал.

У Медичній клініці на колесах маленькі пацієнти отримали безкоштовне медичне та стоматологічне обслуговування, в тому числі: професійний огляд терапевта та педіатра, ЕКГ серця, миттєві аналізи, скринінг зору/слуху, спірометрію (тестування легеневої функції), чистку, фторування, лікування зубів. Також цього разу, крім уже звичних процедур, лікарі проводили огляд на приладі для обстеження шкіри на виявлення меланоми і пов'язаних шкірних захворювань.

Відеосюжет про роботу клініки у Боремельській ОТГ (ТРК "Дубно"):

За підтримки і сприяння благодійного фонду "Любіть Україну" та голови правління фонду Михайла Корилкевича доброчинна акція для дітей Медична клініка на колесах пройшла на Дубенщині також у 2015-ому та 2016-ому роках. За цей час нашими партнерами стали відомі компанії та підприємці, місцеві ради та Дубенський історико-культурний заповідник. Нашим незмінним партнером у проведенні акції Медична клініка на колесах є Міжнародний благодійний фонд "Дар життя" (Тернопіль).

 

За детальною інформацією звертайтеся:

Наталя Богданець, інформаційний відділ фонду,

loveukrainefund@gmail.com,

www.love-ukraine.org.ua