Фонд "Любіть Україну" націлює стипендіатів на участь у спільних проектах

Минув рівно рік, як у нашому місті групою компаній "Монстера" та благодійним фондом "Любіть Україну" був реалізований унікальний для України освітній проект "Від учня школи – до професіонала". А нещодавно відбулася нова зустріч благодійників зі стипендіатами. Планами та побажаннями щодо подальшої спільної діяльності обмінялися як переможці освітнього проекту, так і його організатори під час зустрічі.

Голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич був відвертий: "Підприємці працюють у жорстких умовах. Вкладаючи у будь-яку справу кошти, вони розраховують на повернення інвестицій у вигляді послуги або ж продукту. У вашому випадку фонд разом з групою компаній "Монстера" вклали кошти у вас і готові чекати на віддачу, тобто появу у структурі нашого бізнесу якісних спеціалістів через п’ять років".

Багато хто не вірив у реалізацію справді унікального проекту. Адже йшлося про вкладення значних коштів: оплату половини вартості навчання студентів, або ж додаткову стипендію для тих, хто вступив на державну форму студіювання, плюс гарантоване місце роботи у структурі групи компаній "Монстера". Благодійники виконують свої зобов’язання перед стипендіатами на 100 відсотків. Але воліють бачити співпрацю, що виходить за межі лише фінансової підтримки переможців конкурсу. Організатори конкурсу переконані, що період навчання кращих студентів має бути насичений взаємокорисною співпрацею.

Перший рік навчання у ВНЗ розглядався як період адаптації стипендіатів. Надалі організатори конкурсу очікують від своїх підопічних віддачі у вигляді соціальної активності, пошуку ідей для реалізації у форматі проектів, важливих для розвитку громади.

Під час зустрічі відбулася презентація плану роботи зі стипендіатами на найближчу перспективу. План передбачає залучення студентів до волонтерської діяльності. Зокрема, вже незабаром – під час міжнародного кінофестивалю, який завітає у Дубно 29 вересня, а також участь у роботі аналітичного відділу ГК "Монстера", стажування у структурних підрозділах, екскурсії разом з командою.

Приємно відзначити, що кожна з семи стипендіаток отримала хороші оцінки у залікові книжки, а окремі з них проявляють свою громадську активність за межами студентських аудиторій. Зокрема, студентка Житомирського державного технологічного університету Оксана Назарчук погодилася бути ментором у першокурсників-2017. А Ангеліна Логвин, яка перейшла на другий курс Східноєвропейського державного університету ім. Лесі Українки, вже рік у Луцьку відвідує клуб польської культури.

Після цієї зустрічі молодь налаштована на пошук цікавих ідей. Організатори конкурсу "Від учня школи – до професіонала", у свою чергу, сподіваються, що їхні підопічні незабаром самі стануть співавторами благодійних проектів.

Юрій Шесталюк