У Дубні пройшли змагання між "Кристалом" і "Україною"

З нагоди вшанування пам’ятної дати – 73-річчя від Дня визволення Дубна від німецько-фашистських загарбників 17 березня у місті відбулися змагання між юними учасниками футбольної команди та командою веслувальників. Захід відбувся за підтримки благодійного фонду "Любіть Україну".

А ще цьогоріч у березні виповнюється два роки ФК "Кристал", в якому грають футболісти 2001-го, 2002-го, 2003-го років народження і молодші. Принагідно вітаємо юних спортсменів та їхнього тренера Юрія Мельника з річницею футбольного клубу, дякуємо за наполегливу роботу та бажаємо і гравцям, і тренеру міцного здоров’я, невичерпної енергії й прагнення до перемог.

Голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич опікується футбольним клубом "Кристал" (мікрорайон цукрового заводу в Дубні) з 2015 року. Приблизно два роки тому відбулася доленосна для розвитку дитячого футболу в Дубні зустріч Михайла Корилкевича та Юрія Мельника, депутата міської ради, нинішнього тренера команди, який до того часу намагався не дати місцевому спорту зникнути взагалі. Тож у березні 2015-го у Дубні було розпочато набір хлопців і дівчат до футбольної команди та сформовано футбольний клуб. Крім того, у той же час зусиллями голови правління благодійного фонду Михайла Корилкевича було улагоджено питання про підготовку стадіону до проведення змагань (обкошування і коткування) та постійне утримання стадіону. Також домовлено з директором ЗОШ №7 Ніною Поліщук про спортзал школи як базу для тренувань юних футболістів у зимовий період та придбано необхідний спортивний інвентар.

"По можливості долучаюся до змагань, відвідую ігри команди, але не так часто, як хотілося б. Звичайно, хочеться підтримувати дітей у справах, які допоможуть їм стати на свій шлях, знайти своє місце в житті, навчать визначати цілі й досягати їх. Хочеться, щоб молодь зрозуміла ще змалечку, що може вільно займатися справою, яка подобається і є корисною та престижною. Діти мають знати, що насправді поряд з ними є люди, яким небайдужий розвиток спорту на місцевому рівні, і які готові їх підтримати в занятті спортом і морально, і на ділі", - прокоментував Михайло Корилкевич.

У п’ятницю, 17 березня, відбулися загальні змагання між футболістами ФК "Кристал" і вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Україна" (веслувальники), приурочені до Дня визволення Дубна від німецько-фашистських загарбників.

До складу колегії суддів змагань увійшов також голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич. Варто відмітити, що під час змагань хлопці й дівчата продемонстрували добру фізичну форму після зими. Учасники виконали такі комплекси вправ: човниковий біг, прес, жим зі стрибками через лавку, естафета, гра у баскетбол. У результаті командних та індивідуальних протистоянь перемогу здобули: 2001-2002 рр. н.: 1 місце: Костянтин Анфьоров (ФСК "Україна"), 2 місце: Василь Собчук (ФК "Кристал"), 3 місце: Павло Власюк (ФК "Кристал"); 2003 р.н. і молодші: 1 місце: Владислав Слободенюк, 2 місце: Юрій Мартинюк, 3 місце: Валерій Боковецький. У командному заліку в обох вікових групах перемогу здобув "Кристал". Михайло Корилкевич вручив грамоти та солодкі призи шістьом переможцям і учасникам команд.

Отож юні спортсмени, можна сказати, відновилися після зимового перепочинку – і розпочинають новий рік змагань за першість. А благодійний фонд "Любіть Україну" завжди підтримає прагнення молоді до розвитку, загартування і перемог.

 

Прес-служба РОБФ "Любіть Україну"