У Дубні волонтер Корпусу Миру США в Україні розповів про основи управління проектами

Минулої суботи, 18 березня, в Дубенському історико-культурному заповіднику відбувся практичний семінар "Розробка і менеджмент проектів", орієнтований на представників влади, громадськості та журналістів. Ініціаторами заходу стали Корпус Миру США в Україні та Громадське товариство інвалідів "Доброчин".

Під час семінару виступив волонтер Корпусу Миру США в Україні Джеффрі Гленн (на фото), який розповів про передовий американський досвід у сфері проектного менеджменту. Також спікером заходу був Руслан Краплич, експерт Фундації князів-благодійників Острозьких, який розповів про основні моменти, що стосуються написання проектів до донорських організацій в Україні.

Участь у практичному семінарі взяли представники різних сфер діяльності, яких об’єднує пошук ефективних шляхів для вирішення місцевих проблем. Голова правління благодійного фонду "Любіть Україну", громадський активіст та експерт з питань управління Михайло Корилкевич (на фото), який взяв активну участь у семінарі, прокоментував актуальність заходу: "Активні мешканці Дубна, безперечно, розуміють, що щороку на місцевому рівні – у селах, селищах, районних центрах – зростає потреба у фахівцях з розробки, написання та реалізації проектів. Дубенчани гостро відчувають катастрофічний брак спеціалістів, які розуміються на інструментах, орієнтованих на результат. Однозначно, попит на фахівців з проектного менеджменту з часом зростатиме. Тож подібні заходи на тему управління проектами та їх реалізації – це необхідність для представників місцевих громад! Щиро дякую за своєчасну ідею та її втілення в нашому місті волонтеру Корпусу Миру США в Україні Джеффрі Гленну та учаснику товариства "Доброчин" Миколі Мандзюку".

Активну участь у семінарі також взяли: голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, депутат Дубенської районної ради, голова Дубенської партійної організації ВО "Батьківщина" Сергій Гаврилюк, секретар міської ради Дубна Віктор Недашковський, депутат Дубенської міської ради Василь Осійчук, підприємець Леонід Дудко, громадський активіст Володимир Котяш, журналіст ТРК "Дубно" Юрій Шесталюк, редактор газети "Дзеркало плюс" Марина Горук, редактор газети "Вісті Дубенщини", представник Всеукраїнського молодіжного руху "Національний альянс" Ольга Ворончук, журналісти: газета "Скриня" - Ксеня Галицька, газета "Замок" - Анна Нестеренко й інші активні представники організацій, установ і підприємств Дубна.

Завершився семінар представленням успішних проектів та напрацювань у сфері проектного менеджменту, які вже реалізовані в Дубні. Для всіх зацікавлених, наступні два семінари з проектного менеджменту відбудуться 26 березня та 01 квітня.

 

Прес-служба РОБФ "Любіть Україну"

 

ФОТО ЗАХОДУ