Юних жінок-лідерів Західної України запрошують зробити "Перший крок до успіху"

Молодих жінок, які готові допомагати розвитку своїх громад та України в цілому, просувати ідеї молодіжного жіночого руху, запрошують взяти участь у програмі "Перший крок до успіху". Кінцевий термін подачі заявок – 14 травня 2017 року.

Організатори повідомляють, що запрошують до участі у цьогорічному конкурсі програми жінок віком від 17-ти до 22 років, які:

–       відчувають у собі лідерський потенціал і шукають можливості для втілення власних ідей;

–       занепокоєні проблемами своєї громади та мають бачення покращення ситуації;

–       шукають початкову підтримку у розвитку власних проектів та соціальних ініціатив.

Регіони проживання потенційних учасниць: Волинська область, Рівненська область, Тернопільська область, Львівська область, Івано-Франківська область, Закарпатська, Хмельницька область.

Реалізація програми відбуватиметься у 3 етапи:

1) оголошення про відкриту он-лайн реєстрацію до участі у програмі "Перший крок до успіху". Проведення круглих столів на тему молодіжного жіночого лідерства та презентація програми "Перший крок до успіху" в університетах Західного регіону. Реєстрація: 10 квітня – 14 травня 2017 року.

2) відбір учасниць до фінальної триденної зустрічі у м. Луцьку. Повідомлення про результати відбору до 28 травня 2017 року.

3) переможниці цьогорічного конкурсу будуть запрошені на триденну зустріч у м. Луцьку (відбудеться за планом на початку липня). Детальніше про програму "Перший крок до успіху" та що чекає на переможниць – на сайті: http://gurt.org.ua/news/trainings/38021/bull/.

 

Зображення: medium.com