"Кристал" – "Дубно" – 2:2

Запеклий спортивний поєдинок команд на футбольному полі в Дубно завершився внічию з рахунком 2:2. У вівторок, 25 квітня, змагалися гравці старшої вікової групи (2001-2002 р.н.) футбольної команди ДЮСШ "Кристал" та футбольного центру "Дубно". Арбітром матчу був Сергій Милян (Здолбунів).

Триває чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області. Дитячі команди змагаються у двох вікових групах – старші (2001-2002 р.н.) й молодші (2003-2004 р.н.), та розбиті на дві групи: відповідно, "Південь" і "Північ".

Дубно представлене двома командами Дитячо-юнацької спортивної школи "Кристал" у групі Південь. Після першого кола, за словами тренера команди "Кристал" Юрія Мельника, молодша команда "Кристал" очолює турнірну таблицю, а старша перебуває у трійці призерів.

У вівторок, 25 квітня, розпочалося друге коло змагань. Всього у цьому турнірі представлено по вісім команд від міст і районів області старшої та молодшої вікових груп. 

…І ось гравці обох команд – ФК "Кристал" і ФЦ "Дубно" вийшли на футбольне поле. Перший символічний удар по м’ячу арбітр матчу, тренер та гравці дозволили виконати голові правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайлові Корилкевичу. У вітальному слові Михайло Корилкевич побажав удачі юним футболістам у чемпіонаті.

Перший гол у ворота команди суперників забив нападник ДЮСШ "Кристал" Яків Супрун. Але гравцям ФЦ "Дубно" вдалося зрівняти рахунок матчу та невдовзі забити другий гол у ворота "Кристалу". Після низки небезпечних моментів і втрачених вдалих можливостей команда "Кристал" зібралася – і зрівняла рахунок – 2:2. Молодці! Гра завершилася з нічийним рахунком. 

Після нічиєї у грі з командою ФЦ "Дубно", команда ДЮСШ "Кристал" старшої вікової групи продовжує займати третю призову сходинку турнірної таблиці.

Світлина від Любіть Україну.

Світлина від Любіть Україну.

Світлина від Любіть Україну.

Світлина від Любіть Україну.

Світлина від Любіть Україну.

Світлина від Любіть Україну.


Світлина від Любіть Україну.