20-річний українець перетнув Європу на хендбайку незважаючи на ДЦП

26 травня нам написала журналіст Громадського.Львів Катерина Kate Nedesnova: "Доброго дня! Нещодавно ми зняли надихаюче відео про хлопця з ДЦП, який мріє подорожувати. Він вже зробив неможливе – перетнув Європу на хендбайку, а тепер шукає підтримки для того, щоб здійснити іншу мрію. Можливо, зможете пошерити відео у себе на сторінці?". Ми відповіли: так, звичайно! Адже ми підтримуємо мрії молодих і активних людей, якими б вони не були – реальними чи далекосяжними :)

Іванові Маслюку – 20 років. Молодий, активний і дуже сучасний хлопець зі Львівщини одного дня сів на хендбайк і втілив свою мрію: побував закордоном – у 12-ти країнах, проїхавши при цьому 5000 км. Він п’ять разів падав з байка, бо йому було важко. У нього ДЦП. Але він підіймався і продовжував рух, бо цілеспрямований!

Іван навчався у звичайній школі, грав у футбол, плавав на байдарках, їздив верхи. А декілька місяців тому за допомогою друзів хлопець втілив свою заповітну мрію – перетнув Європу на велосипеді та побачив океан :)

Подорож, яка тривала 100 днів, подарувала Іванові Маслюку та його друзям, крім неймовірних і незабутніх вражень, більше сотні нових знайомств. А повернувшись додому, Іван вирішив надихнути й інших українців з інвалідністю: не зупинятися ні перед чим і вірити в себе – щоб здійснити заповітну мрію.

Крім того, друзі привезли нові ідеї для України – новий спосіб пересування людей з інвалідністю. Так, друг Івана, Олександр Луцик розповів: "Коли ми були у Франції, ми побачили чудовий спосіб, як можна вивозити людей з особливими потребами у гори й на природу, це візок La Joelette.І один з відомих українських меценатів вирішив подарувати нам такий візок".

За допомогою "Джульетти" Іван Маслюк з друзями планують підкорити Говерлу.

Відео про те, як Іван готувався до здійснення мрії:

 

Відео про те, як Іван подорожував: ROMB - Іван Маслюк

 

До слова, на Facebook-сторінці On 3 wheels - Проект здійснення мрій уже опубліковано дату старту підпроекту La Joelette: перша подорож до підкорення вершин Українських Карпат людьми з обмеженими можливостями на спеціальному візку заплановано на 30 травня:

"Вперше в Україні!!! On 3 wheels - Проект здійснення мрій розпочинає новий підпроект La Joelette.На спеціальних візках ми підкоримо вершини Українських Карпат, протягом літа буде здійснено більш ніж 10 таких виїздів із різними людьми. Перший виїзд вже у віторок, 30.05.2017. Стартуємо із міста Львів, від наших партнерів Gorgany.com, що на вулиці Городоцькій 5. ВСІ ОХОЧІ МОЖУТЬ ПРИЄДНУВАТИСЬ ДО НАШОЇ МАНДРІВКИ НА НАЙВИЩУ ТОЧКУ УКРАЇНИ! Навколо нас – тисячі людей з особливими потребами, замкнутих у чотирьох стінах. Вони теж хочуть подорожувати, вести активний спосіб життя – і ми їм допоможемо. Звертайтесь за тел. 093 72 93 855 Сашко, або 06315432 65 Сава".

 

Фото: Іван Маслюк і його друзі-мандрівники, vbusk.com

Прес-служба РОБФ "Любіть Україну"