Голова правління фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич подарував "Кристалу" тактичну футбольну дошку

У Міжнародний день захисту дітей у Дубні, на стадіоні мікрорайону цукрозаводу, відбувся футбольний турнір трьох. На запрошення місцевого "Кристалу", за який грають хлопці 2001-2004 років народження, відгукнулися їхні ровесники із сіл Семидуби та Плоска Дубенського району.

На трибунах за футболістів "Кристалу" вболівав голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич, який і цього разу приїхав до дітей не з порожніми руками. Окрім солодкого подарунку – наборів цукерок, він подарував юним футболістам демонстраційну футбольну дошку, яку раніше хлопчики бачили хіба що у телепередачах на футбольну тему. На таких дошках тренери дорослих команд розробляють тактику конкретного поєдинку, ретельно розкладають кожну комбінацію. Така дошка у навчально-тренувальному процесі – річ незамінна.

- Фонд вирішив зробити дітям подарунок саме у день свята з надією на те, що спеціальна дошка допоможе нашим футболістам відточувати свою майстерність і частіше вигравати в обласних турнірах, - поділився Михайло Корилкевич.

Задоволений подарунком від фонду й тренер дитячої команди "Кристал" Юрій Мельник:        

- Дошка допоможе нам краще доносити до дітей основи тактики футболу. Це як у школі вивчення складних математичних формул. Це важливий тренерський інструмент.

Подарунок від спонсора гідно оцінив і наймолодший гравець дубенської команди – 12-річний Богдан Мацюк:

- Здогадувалися, що сьогодні наш спонсор знову зробить для нас щось приємне. Вже дарував нам м’ячі, гарну форму, футбольну сітку. А зараз ще й футбольну дошку – як у дорослих футболістів, щоб Юрій Степанович пояснював нам план гри не лише на словах.

У планах благодійного фонду "Любіть Україну" й надалі підтримувати юних футболістів міста.

- Ми порадили тренеру, щоб він збільшував кількість дитячих команд у мікрорайоні цукрозаводу і, загалом, у місті, - зауважив Михайло Корилкевич. - Чим більше дітей долучатиметься до занять найпопулярнішим видом спорту, тим приємніше буде нам усвідомлювати виконання основної місії фонду – виховання підростаючого покоління фізично і духовно здоровим.

Юний дубенський "Кристал" переміг у турнірі трьох, здобувши почесний кубок. А тренерська мрія Юрія Мельника про проведення у Дубні міжнародного дитячого турніру уже наступного року, в День захисту дітей, цілком може втілитися в реальність. якщо брати до уваги всебічну підтримку футболістів благодійним фондом "Любіть Україну".

Юрій Шесталюк

Відеосюжет: ТРК Дубно