Президент і представники 30 підприємств галузей виробництва вапна й видобутку вапняку відвідали компанію LHOIST у Польщі

Минулого понеділка, 19 червня 2017, в м. Ополе, Польща, відбулася перша міжнародна бізнес-конференція Української асоціації вапняної промисловості. У рамках заходу президент УАВП Михайло Корилкевич та понад 50 представників 30-ти підприємств різних галузей: видобувачі вапняків і виробники вапна, виробники будівельних матеріалів, перевізники, представники металургійної галузі відвідали виробничі потужності компанії LHOIST. Проведення заходу стало можливим за підтримки керівництва підрозділу Центральна Європа світової корпорації LHOIST та пана Piotr Biskup.

Як побудувати найбільший вапняний бізнес у світі – досвід потужної компанії LHOIST розглянули учасники бізнес-конференції УАВП, а це понад 50 представників 30-ти підприємств різних галузей: видобувачі вапняків і виробники вапна, виробники будівельних матеріалів, перевізники, представники металургійної галузі, інфраструктури.

Пленарне засідання конференції розпочалося виступом президента УАВП Михайла Корилкевича.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Президент представив нових учасників УАВП, які з’явилися з початку 2017 року, підвів підсумки міжнародного форуму Світової асоціації вапна, що пройшов у Вашингтоні (США) у жовтні 2016 року, анонсував форум Світової асоціації – 2017, який пройде у жовтні в Японії. Компанії, які висловлять бажання прийняти участь у світовому форумі, матимуть змогу за посередництва УАВП зареєструватися та відвідати захід світового масштабу. Також під час доповіді президент УАВП розповів про особливості сучасного європейського й українського виробництв вапна та видобутку вапняку, окреслив шляхи, якими повинна рухатися вітчизняна галузь.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Після пленарного засідання учасники конференції відвідали виробничі підрозділи польського відділення компанії LHOIST – вапнякового кар’єру в Tarnów Opolski та вапняного заводу в Górażdże. Учасники конференції змогли детально ознайомитися з технічними особливостями виробничих процесів, підходами до управління якістю, логістикою, плануванням та діяльністю в цілому. Досвід світового лідера викликав неприховане пожвавлення та зацікавлення учасників конференції. Чимало учасників заходу отримали можливість перспективної співпраці.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Серед інших, участь у бізнес-конференції взяли представники найбільших вапнякових кар’єрів країни: групи UMG, ПАТ Тернопільський кар'єр та групи компаній "Гірничодобувна промисловість". Традиційними учасниками конференції стали члени УАВП – ТОВ "Укрспецизвесть-Переробка", ТОВ "Дніпровський завод будівельних матеріалів", ТОВ "Актіс груп", ТОВ "ТЕП "Вертикаль", ТОВ "ТД "Техностоун" та інші. Міжнародний характер конференції підкреслила участь представницьких іноземних компаній, серед яких господарі конференції – LHOIST, представники компаній Carmeus, Nordkalk, SMA Mineral AS, Maerz Ofenbau AG.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Під час бізнес-конференції учасники:

  • отримали ґрунтовну інформацію від аналітиків УАВП про сучасний стан і тенденції розвитку галузей добування вапняку та виробництва вапна, динаміку і прогнози розвитку в контексті загальної ситуації в економіці країни (Роман Гладуненко, УАВП);
  • дізналися про можливості сучасних інформаційних технологій при моделюванні, оцінці запасів та експлуатації родовищ вапняків на прикладі комплексного авторського продукту K-MINE (Сергій Хоменко, ТОВ "КАІ");
  • відкрили для себе існуючі технічні рішення та перспективні напрацювання компанії-лідера з виробництва вапняних печей (Mr. Hannes Piringer, компанія Maerz Ofenbau AG);
  • отримали вичерпну інформацію про історію становлення світового лідера вапняного бізнесу та особливості розвитку польського відділення корпорації LHOIST від Mr. Piotr Biskup. У доповіді було представлено принципи діяльності компанії, галузі споживання продукту, особливості створення нових продуктів та розвитку нових ринків. Окрім іншого, Mr. Piotr Biskup підкреслив особливе зацікавлення ринком України.
  • відвідали виробничі підрозділи польського відділення світової корпорації LHOIST.

 

Наталя Богданець,

за повідомленням Української асоціації вапняної промисловості

За додатковою інформацією звертайтеся:

Роман Гладуненко, координатор проектів розвитку УАВП

Тел. +38(050) 419-75-06

mail: info@limeindustry.in.ua

www.limeindustry.in.ua