Більше 100 міських голів відвідають Міжнародний саміт мерів у Києві

У Києві 28-29 листопада 2017 року відбудеться другий Міжнародний саміт мерів. Форум присвячено інноваціям та їхньому впливу на міста. Серед гостей саміту організатори очікують понад 100 українських градоначальників, а також іноземних експертів і лідерів місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії й Нідерландів. Про це повідомляє портал UA Modna.

Офіційним партнером виступить StartupAmsterdam (Нідерланди) – організація, яка працює над розвитком Амстердаму. А почесним гостем стане принц Костянтин, молодший брат короля Нідерландів.

Програма дводенного саміту передбачає роботу в різних форматах: виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації інноваційних стартапів та індексу розвитку міст Deloitte, панельні дискусії, зустрічі "без краваток" та екскурсії на інноваційні майданчики UNIT City та "Арт-завод Платформа".

Спеціальні панелі будуть присвячені інклюзивності міст (спікер Дмитро Щебетюк, Dostupto.ua) та взаємодії міста і бізнесу (спікер В’ячеслав Клімов, "Нова пошта").

На саміті презентують Рейтинг міст України за використанням інновацій, а також мерів-інноваторів, яких обиратимуть як професійне журі, так і мешканці міст шляхом відкритого голосування.

Ярослава Джонсон, президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund: "Вже другий рік Western NIS Enterprise Fund проводить захід за участі українських мерів. Ми багато інвестуємо у програми сталого розвитку. Це включає співпрацю з такими містами як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Миколаїв, Харків. А також проекти на регіональному рівні: малі гранти для трансформування міст, програма для дівчат-програмісток, які вирішують міські проблеми за допомогою мобільних додатків. Міжнародний саміт мерів — захід, який дозволяє українським містам не тільки навчатися у своїх міжнародних колег, але й змагатися у демонстрації найкращих українських практик".

Результатом саміту стане підписання маніфесту мерів-новаторів "Про співпрацю та взаємодію у розвитку інновацій".

Міжнародний саміт мерів проходить під патронатом Прем’єр-міністра України та за підтримки київського міського голови й Асоціації міст України.

Захід є закритим для участі, але організатори передбачили можливість відвідування лекцій за попередньою реєстрацією. Більше інформації про розклад і місце проведення: internationalmayorssummit.com/uk.