У листопаді на благодійному тихому аукціоні можна купити картини українських військових – учасників АТО

У суботу, 25 листопада, у ветеранській ресторації "Патріот", у Львові, відкриється виставка картин бійців, які брали участь у реабілітаційних проектах "Творчої криївки", повідомляє Україна молода.

Загалом, у рамках проекту, починаючи з 2014 року, було продано близько 150-ти картин, написаних військовими. Зібрано понад 100 000 гривень, які спрямовано на різноманітні заходи для ветеранів війни.

Основна мета благодійного аукціону, що стартуватиме 25 листопада – це збір коштів на реконструкцію приміщення "Творчої Криївки". Організатори працюють над створенням стаціонарного центру реабілітації.

Кожну картину можна придбати на умовах тихого аукціону. Потенційний покупець не торгується з іншими учасниками, а пропонує свою ціну, виходячи з фінансової спроможності та цілі, на яку збираються кошти.

Для довідки

Міжнародний благодійний фонд "Творча криївка" був започаткований 2014 року з метою комплексної психологічної реабілітації учасників бойових дій. Діяльність базується на унікальному авторському методі Віталіни Маслової "творча реабілітація", який через поєднання занять мистецтвом, тілесну терапію, спеціальним чином організоване спілкування, перебування на природі й оздоровчі процедури створює простір для самовідновлення особистості.

На цей час благодійна організація займається вирішенням проблеми соціалізації демобілізованих військових. Роботу проводять з тими, хто очікує на протезування, виписався зі шпиталю після поранення та контузій, зі звільненими з полону та бійцями. Військових активно залучають до різноманітний видів діяльності задля пошуку сфери реалізації їхніх здібностей і навичок.