Підсумки 2017 року в Рівненській області - ОПИТУВАННЯ

Шановні друзі!
Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну" проводить опитування експертів, учасників заходів, організованих фондом у 2017 році, а також людей, які цікавляться діяльністю фонду. Метою опитування є підведення підсумків року, визначення людей і організацій Рівненщини, чия діяльність була найбільш значущою для області в році, що минає, а також розкриття експертного потенціалу наших партнерів. Отож запрошуємо Вас взяти участь у нашому опитуванні! 
 
Опитування передбачає заохочення за найбільш точні відповіді на питання анкети. Експерт, чиї відповіді будуть максимально наближеними до середніх значень узагальнених результатів опитування, отримає грошову премію в сумі 1000,00 грн. (одна тисяча гривень) і Сертифікат  Експерта  Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну" 2017 року.
 
Опитування триває з 14 грудня по 23 грудня 2017 року. Оприлюднення результатів опитування та визначення учасника, який отримає премію та Сертифікат, відбудеться 28 грудня 2017 року.
 
УВАГА! Відповідаючи на запитання анкети, просимо вказувати лише один варіант відповіді на кожне питання (одне прізвище, одна подія, одна організація і т.д.).
 
ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ
(опитування завершено)