У Мирогощі учні 4-5 класів вчаться комп’ютерній творчості

У Мирогощанській ЗОШ (Дубенський район) тривають курси з вивчення програмування у проекті Technology Nation Kids. Навчання започатковані BrainBasket Foundation спільно з благодійним фондом "Любіть Україну". Курси відвідують 30 діток з 4-5 класів, і зараз вони вивчають мову програмування Скретч – Scratch. Мова має на меті навчити дітей поняттю програмування і дає змогу створювати ігри, власні анімовані та інтерактивні історії, музику.

Scratch створювалася розробниками спеціально для того, щоб підлітки у віці 10 – 16 років могли використовувати її самостійно, в мережі позашкільного навчання на базі комп'ютерних клубів, в містах та регіонах з низьким рівнем доходів. Це нове технологічне середовище дозволяє їм виразити себе в комп'ютерній творчості. Новий стиль засвоєння знань дасть учням можливість читати літературу, обдумувати ідеї та представляти їх у формі доступної для обговорення і критики. Мета діяльності розробників – допомогти дітям навчитися думати краще і глибше, ніж це може робити більшість дорослих.

Це стартовий курс, на наступних курсах діти будуть вивчати основи популярних мов програмування. Навчання дитячих груп у Мирогощі завершиться в лютому. Контроль знань відбуватиметься наступним чином: дітям буде запропоновано виконати завдання на фінальному уроці. У процесі їх зарахування визначиться, хто успішно завершив курси.

Діти навчаються під керівництвом ментора – вчителя інформатики Мирогощанської ЗОШ Наталі Киричук.

 

Наталя Богданець