Студенти-волонтери допомогали впорядкувати гуманітарну допомогу.

Пишаємося нашою молоддю!
Друзі, знайомтеся: це – студенти-першокурсники з "Гідротехніка (водні ресурси)" Національного університету водного господарства і природокористування. Саме вони активно долучилися до впорядкування речей, що будуть надані благодійним фондом «Любіть Україну» як гуманітарна допомога тим, хто її потребує.
Прибирали ретельно і, в той же час, весело. Адже добру роботу виконували! Погодьтеся, результат праці приємно вражає. Фото додаємо.
Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» висловлює подяку ТМ «ОЛАС» за надані речі у розпорядження фонду! Гуманітарна допомога буде розподілена максимально адресно – речі отримають ті, кому вони дійсно необхідні. До слова, найбільше серед речей – медичного обладнання та приладдя: комп’ютер діагностичний, медикаменти, набори для переливання крові тощо, а також одягу – для дорослих і дітей, та меблів.
Щиро вдячні також Світлані Козішкурт, куратору групи студентів! Завдяки, в тому числі, й Світланиній активній позиції відбулася ця добра справа.
Друзі, якщо у вас є пропозиції щодо волонтерської діяльності чи співпраці – приймаємо їх за адресою: loveukrainefund@gmail.com, і за телефоном (095)202-24-36, керівник проектів «Любіть Україну» Оксана Ігнатюк.