На Дубенщині вдруге пройде безкоштовна акція "Медична клініка на колесах"

Уже 18 вересня стартує благодійна акція "Медична клініка на колесах" в Тараканові Дубенського району та завершиться 02 жовтня. Акція пройде завдяки спільним зусиллям благодійного фонду "Любіть Україну", Міжнародного благодійного фонду "Дар життя" та ПрАТ "Дубрик".

Як розповів голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич, безкоштовну для населення медичну акцію підтримав керівник підприємства "Дубрик" Євген Мельничук і виступив ініціатором її проведення в Тараканові.

"Така благодійна акція отримує позитивні відгуки від більшості земляків. У той же час, на жаль, лікарі "Клініки" просто фізично не встигають оглянути всіх, хто звертається за безкоштовним обстеженням. Тому організатори змушені проводити відбір пацієнтів, складати графіки. Найперша категорія, хто потрапляє у списки – це, звичайно, діти", – сказав Михайло Корилкевич.

Як повідомила координатор проекту Оксана Ігнатюк, загалом лікарі планують безкоштовно обстежити близько 250-ти дітей із Тараканова та навколишніх сіл.

Отож, із 18 вересня до 02 жовтня на території Тараканівської сільської ради працюватиме "Медична клініка на колесах". Персонал медичних автобусів: лікарі-терапевти, педіатри та стоматологи. Пацієнти "Медичної клініки на колесах" в Тараканові безкоштовно пройдуть загальний медичний огляд та отримають професійну стоматологічну допомогу. Прийом пацієнтів відбуватиметься виключно за сформованим графіком.

Голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич висловлює щиру подяку керівнику ПрАТ "Дубрик" Євгенові Мельничуку, Міжнародному благодійному фонду "Дар життя" та голові Тараканівської сільської ради Наталії Бороденко за співпрацю та за надану можливість мешканцям Дубенщини пройти безкоштовне медичне обстеження, якого вони так потребують. Фінансує акцію в Тараканові ПрАТ "Дубрик".

Перша акція "Медична клініка на колесах" тривала в Дубно з 22 квітня до 07 травня. Тоді безкоштовне медичне обстеження пройшли близько 350-ти дубенчан. Організаторами весняної акції в Дубно виступили Державний історико-культурний заповідник м. Дубно, Міжнародний благодійний фонд "Дар життя" (Тернопіль) та благодійний фонд "Любіть Україну".

 

Прес-служба благодійного фонду "Любіть Україну",

office@love-ukraine.org.ua