Лікарі “Медичної клініки на колесах” безкоштовно полікували кількасот маленьких мешканців Дубенщини

Благодійна акція “Медична клініка на колесах”, яку спільно провели обласний благодійний фонд “Любіть Україну”, ПрАТ “Дубрик” та Міжнародний благодійний фонд “Дар життя”, завершилася 02 жовтня. За підсумками акції, педіатри й дантисти обстежили та проконсультували близько 270 дітей.

Як ми повідомляли раніше ЗМІ та громадськість, вдруге благодійна акція “Медична клініка на колесах” стартувала в Тараканові, на Дубенщині, 18 вересня. Акція спрямована на покращення здоров'я більшою мірою маленьких мешканців району. За час проведення акції загалом близько 270 пацієнтів пройшли обстеження у педіатрів та близько 250-ти оглядів провели стоматологи, за даними менеджера МБФ “Дар життя” Надії Ходзінської. Лікарі безкоштовно обстежили пацієнтів із Тараканова та сіл: Підлужжя, Кам’яниця, Великі Загірці, Повча.

Серед пацієнтів було чимало кількарічних малюків. І це, з одного боку, особливо приємно: малеча Дубенщини заслуговує на якісну медицину вже від свого народження. Та з іншого боку, ситуація з медичною галуззю краю незадовільна.

Голова правління благодійного фонду “Любіть Україну” Михайло Корилкевич так прокоментував стан справ у медицині: “До мене як голови правління благодійного фонду “Любіть Україну” звертається стільки мешканців міста й району, скільки, мабуть, звертаються до поки ще чинних керівників Дубенщини. Найчастіше — це батьки, які хочуть адекватного лікування для своїх дітей, і тому вимушені шукати його закордоном за шалені гроші. На жаль, фонд не може допомогти всім, хто звертається. Тож я запропонував своїм співробітникам шукати партнерів. І коли благодійний фонд “Любіть Україну” разом з фондом “Дар життя” та Дубенським замком вперше провели безкоштовну для населення медичну акцію в Дубно, то з’ясувалося, що кількість дітей, які потребують якісного медогляду і консультацій, в рази більша від тієї, що фізично спроможні  оглянути лікарі “Медичної клініки”. Медперсонал клініки — кваліфіковані лікарі, уважні до пацієнтів, і про роботу яких пацієнти схвально відгукуються після огляду”.

Безсумнівно, медицина Дубенщини терміново вимагає зрушень. За інформацією, що надходить з різних джерел, з бюджету в медичну галузь нібито надходять кошти, та їх, виявляється, замало. У першу чергу, діти повинні бути забезпечені якісним медичним обслуговуванням. Керівники Дубна на сесіях і нарадах трублять, що діти – це наше майбутнє. Свято Першого вересня та останнього дзвінка точно без цих фраз не обходяться! А фактично? Їхнім здоров’ям переймається лише благодійний фонд, партнерські організації та підприємства-доброчинці.

Скільки людям ще чекати на позитивні зміни? Складається враження, що міська влада або ніколи не хворіє, або лікарняний оформлює по телефону! А тим часом звичайні дубенчани перебувають віч-на-віч з чергами, дорогими ліками, лікарняними “благодійними внесками”, часто – халатністю лікарів...

Голова правління фонду “Любіть Україну” Михайло Корилкевич вкотре висловлює щиру подяку партнерам у проведенні благодійної акції: ПрАТ “Дубрик”, МБФ “Дар життя” (Тернопіль) та  Тараканівській сільській раді.

 

Прес-служба  благодійного фонду “Любіть Україну”, office@love-ukraine.org.ua