В Україні триває прийом заявок на конкурс "Благодійна Україна"

Взяти участь можуть благодійники з усієї України.

Міністерством соціальної політики України спільно із Асоціацією благодійників України проводиться IV національний конкурс "Благодійна Україна". Мета конкурсу – відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 01 січня по 31 грудня 2015 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2016 року. Визначення переможців: з 15 лютого до 15 березня 2016 року. Церемонія нагородження пройде у другій половині березня 2016 року в м. Києві.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку.

Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blaho@gmail.com. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи). Телефон для довідок: (044) 537-12-80.