Фонд “Любіть Україну” організовує благодійний аукціон заради порятунку життя дитини

У середу, 15 лютого 2017 року, в Дубні пройде благодійний аукціон. Мета аукціону — зібрати кошти, необхідні для порятунку дитячого життя і придбання домівки дітям.

Рівненський обласний благодійний фонд “Любіть Україну” організовує благодійний аукціон. Під час акції на торги буде виставлено близько 20-ти лотів — рідкісні антикварні речі та твори мистецтва, надані власниками й митцями безоплатно заради досягнення благодійної мети.

Кошти, зібрані під час підготовки та проведення аукціону, будуть передані на термінові потреби дітей з Дубенського району, а саме: на лікування 16-річної Каті Юзвяк з Дубна, яка потребує невідкладної операції з пересадки кісткового мозку, та на придбання дому для Віталика й Галинки Щегельських з с. Повча Дубенського району, які разом з мамою Наталією за лічені години опинилися на вулиці.

“Ми, люди, часто говоримо чи думаємо про благодійність і допомогу дітям як про щось абстрактне, - каже голова правління фонду “Любіть Україну” Михайло Корилкевич. - Натомість батьки, які мало чим можуть зарадити важко хворій дитині, опиняються в страшній реальності. Такою є історія хворої на лейкемію Каті Юзвяк з Дубна... Або коли мати самотужки опікується дітьми, складає копійку до копійки на їжу, ліки, одяг – і за мить усе майно згоряє дотла. Це вже історія родини Щегельських: матері й двох дітей, які опинилися без даху над головою, після того як вогонь знищив їхній будинок... Фонд “Любіть Україну” перейнявся долею цих людей, і проводить благодійний аукціон. Такі акції дуже потрібні сьогодні. Вони об'єднують посадовців, підприємців, політиків і митців заради добра. І головне те, що люди, які потребують допомоги, не почуваються сам на сам зі своїм горем”.

Благодійниками під час заходу стануть також маленькі дубенчани. Під час доброчинної акції дитячі колективи та юні солісти продемонструють мистецькі номери заради майбутнього Каті Юзвяк та Віталика й Галинки Щегельських. Крім того, свій доброчинний внесок зроблять інструментальні ансамблі, які виконають музичні номери. 

Участь в аукціоні можлива виключно за запрошеннями від організатора – благодійного фонду “Любіть Україну”.

Генеральний інформаційний партнер благодійного аукціону — телеканал “Дубно”.

 

Довідка

У 16-річної Каті Юзвяк з Дубна лікарі діагностували рецидив гострої лімфобластної лейкемії. Зараз дівчинка перебуває у відділенні онкогематології лікарні “Охматдит”, у Києві. Каті терміново потрібна операція з пересадки кісткового мозку від нерідного донора. Прийняти важко хвору дитину на лікування погодилися лише лікарі клініки в Туріні (Італія). Донора вже знайшли — батьки оплатили його пошуки. Вартість самої операції з пересадки кісткового мозку — 110 000 євро. Родина дівчинки не розпоряджається такими коштами. Допомогти можуть лише доброчинці.

 

За цими реквізитами допомогти Каті Юзвяк може кожен з вас:

ПАТ КБ “ПриватБанк”, МФО 305299

ЄДРППОУ 14360570, р/р 29244825509100

Отримувач: Юзвяк Валентина Петрівна (код 2612103466)

Картковий рахунок в ПриватБанку: 4149 4978 6124 4277 (Юзвяк Валентина Петрівна)

Призначення: Благодійна допомога на лікування дитини - Юзвяк Катерини

У родини Щегельських — мами Наталії та двох її дітей: Галинки й Віталика, більше немає житла. Їхня хата в селі Повча Дубенського району згоріла напередодні Різдва, а разом із нею — всі речі повсякденного вжитку. У жінки, яка одна виховує двох дітей, немає потрібних грошей, щоб купити інше житло. Тож ця невеличка родина сподівається на підтримку доброчинців. 

 

 

 

 

 

 

Заради майбутнього цих дітей фонд “Любіть Україну” проведе благодійний аукціон в Дубно 15 лютого.

 

Контакти організаторів:

Олександр Лісовський, координатор благодійного аукціону, тел. (095)921-95-33

Прес-служба РОБФ “Любіть Україну”

https://love-ukraine.org.ua