Календар подій, 2017 рік

Світлина від Natalia Bohdanets.

 

Дата

Місце події

Подія

Детально про подію

22-24 травня

Дубно, Рівненська область, Україна

Стратегічне планування діяльності Групи компаній "МОНСТЕРА"

 

25 травня

Київ, Україна

Зустріч для власників родинного бізнесу Family business show

Клубні зустрічі для власників Family business show - це 4-годинна закрита подія для власників приватних компаній. Включає майстер-клас і дискусії, що дозволяють обмінюватися особистим досвідом і кейсами. Спікер – Президент Асоціації власників сімейних компаній FBN Україна Владислав Бурда.

 

12-23 червня

Боремель, Рівненська область, Україна

"Медична клініка на колесах"

Благодійний фонд "Любіть Україну" у співпраці з Міжнародним благодійним фондом "Дар життя" вчетверте проводить акцію на території Рівненської області. Метою заходу є допомога найменшим мешканцям Рівненщини – дітям із малозабезпечених та багатодітних родин: педіатри та стоматологи проводять огляд дітей на якісному сучасному медичному обладнанні, одразу дають медичний висновок про стан здоров’я, а в разі необхідності – призначають потрібні ліки. Деталі благодійного заходу.

 

13 червня

Здолбунів, Рівненська область, Україна

Зустріч голів місцевих рад і територіальних громад щодо створення і розвитку сімейних молочних ферм

Кластер "Натуральне молоко", засновником якого є Михайло Корилкевич, за підтримки Львівської аграрної дорадчої служби анонсує зустріч голів місцевих рад і об’єднаних територіальних громад. Під час зустрічі будуть розглянуті актуальні питання щодо створення сімейних молочних ферм у Рівненській області.


18-19 червня

Ополе,

Польща

Міжнародна конференція Української асоціації вапняної промисловості: "Досвід LHOIST у побудові найбільшого вапняного бізнесу у світі"

 

УАВП анонсує проведення першої міжнародної конференції у співпраці зі світовим лідером – групою компаній Lhoist. Конференція включатиме практичну частину – відвідання кількох виробничих майданчиків польського підрозділу компанії – дозволить отримати учасникам  інформацію та практичні знання по веденню успішного вапняного бізнесу з перших уст від світового лідера. Президент УАВП Михайло Корилкевич є організатором і головуючим під час заходу та гостинно запрошує відвідати подію представників українських підприємств.

 

28 червня

Мирогоща, Рівненська область, Україна

Відкритий турнір "Управлінські двобої"

У середу, 28.06, відбудеться Відкритий турнір управлінських поєдинків за технологією В.К. Тарасова. Турнір розрахований на 12 гравців. Також учасники Турніру: 11 суддів, Головний Арбітр – Михайло Корилкевич, Арбітр, секретар.

Уперше в Україні відкритий турнір "Управлінські двобої" пройшов у 2016 році з ініціативи Михайла Корилкевича у Рівному, під час бізнес-форуму "". В основу "Управлінських двобоїв" покладено соціальну технологію "Управлінський поєдинок", автором якої є бізнес-тренер зі світовим ім’ям, засновник та керівник Талліннської школи менеджерів Володимир Тарасов.

 

14-16 липня

Одеса,

Україна

XXV літній івент Асоціації власників сімейних компаній Family Business Network Україна

Щоліта члени асоціації FBN-Україна традиційно зустрічаються в Одесі. Захід, під час якого збираються власники сімейних компаній, щороку нараховує близько 100 учасників. Президент Асоціації Владислав Бурда вважає, що за сімейними компаніями майбутнє. Його персональна місія - допомога у розвитку українських сімейних компаній через спілкування, навчання та інтеграцію. Родина Михайла Корилкевича є учасником Асоціації, тож бере активну участь у подіях FBN. .

 

30 липня

Дубно, Рівненська область, Україна

Благодійний футбольний матч на підтримку військових 

На стадіоні “Спартак” відбудеться благодійний футбольний матч між збірними команд Дубенської райдержадміністрації, районної ради та священнослужителів Рівненської єпархії УПЦ КП. Початок заходу – о 17.00. Голова правління РОБФ "Любіть Україну" Михайло Корилкевич запрошує прийти на футбол усіх, хто хоче підтримати ветеранів ЗСУ, які отримали важкі поранення в зоні АТО та потребують тривалого лікування - Дмитра Кудрика і Валерія Ігнатенка. Деталі заходу.

4-6 жовтня

Кіото,

Японія

Генеральна Асамблея International Lime Association (Світової вапняної асоціації)

У жовтні Президент УАВП Михайло Корилкевич візьме участь у річному форумі Світової вапняної асоціації. УАВП є єдиним і повноважним представником України у Світовій вапняній асоціації, бере активну участь у засіданнях та розробці рішень. УАВП надає можливість своїм учасникам відвідувати світові форуми, чим уже неодноразово мали можливість скористатися українські компанії. .

 

8-11 листопада

Ґран-Канарія, Іспанія

XXVIII Глобальний саміт Family Business Network International

У листопаді відбудеться міжнародний саміт Family Business Network за участю власників сімейного бізнесу з різних країн світу. У 2017 році для близько 700 учасників гостинно розкриває обійми острів Іспанії - Ґран-Канарія. .

 

       

27 листопада

Рівне, Україна

Форум соціального підприємництва

Нагородження переможців всеукраїнського конкурсу на кращі проекти соціального підприємництва, організованого і проведеного благодійним фондом "Любіть Україну" у вересні-жовтні 2017. Презентації переможцями своїх проектів, представлення винаходів і соціальних проектів Рівненщини.

 

Перша половина грудня (дата уточнюється)

Місце проведення уточнюється

Конференція Української асоціації вапняної промисловості

Традиційний щорічний захід УАВП, на якому учасники ознайомлюються з підсумками року в профільних галузях і баченням та прогнозами розвитку на наступний період. Річна конференція включатиме практичну частину – візит на підприємство до великого виробника або споживача продукції профільних галузей асоціації (вапна і вапняку).

 

 

 

 

 

love-ukraine.org.ua - Календар подій, 2017 рік