У Дубно пройде футбольний матч за участю збірних Дубенської райдержадміністрації, районної ради та духовенства Рівненської єпархії УПЦ КП

30 липня 2017 року на стадіоні “Спартак”, у м. Дубно Рівненської області, відбудеться благодійний футбольний матч між збірними команд Дубенської райдержадміністрації, Дубенської районної ради та священнослужителів Рівненської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату. Початок заходу – о 17.00.

Благодійний матч проходить з ініціативи Дубенської районної державної адміністрації, Дубенської районної ради, єпархіального управління Рівненської єпархії та благодійного фонду “Любіть Україну”.

Мета благодійного заходу – збір коштів на лікування ветеранів Збройних Сил України Кудрика Дмитра Васильовича та Ігнатенка Валерія Леонідовича, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України, отримали поранення та потребують тривалого лікування.

Футбольний матч проводиться згідно з правилами гри FIFA. Тривалість матчу – два тайми по 30 хв. кожен. У матчі дозволяється заміна не більше 7 гравців. Результати підраховуються й оголошуються відразу після проведення. Команда-переможець визначається сумою очок, набраних в обох таймах. Якщо основний час закінчиться внічию, то призначається серія 11-метрових ударів. Команду-переможця буде нагороджено Кубком.

Суддівство під час футбольного матчу здійснюватиме колегія суддів, обрана відповідно до усної домовленості організаторів до дати початку матчу. Усі рішення з приводу результатів футбольного матчу повністю перебувають у компетенції колегії суддів.

Організатори запрошують глядачів і вболівальників завітати на футбол у Дубно 30 липня і зробити особистий благодійний внесок!

Суму коштів, зібрану під час підготовки та проведення благодійного футбольного матчу, буде передано родинам військовослужбовців відразу після завершення матчу.

Організацію заходу забезпечує Дубенська районна рада та Дубенська райдержадміністрація. Благодійний фонд “Любіть Україну” здійснює медіа-підтримку заходу та надає допомогу для команди священнослужителів.

З благословення Високопреосвященнішого владики Іларіона, Архиєпископа Рівненського і Острозького

 

Партнери проведення благодійного футбольного матчу: , ТЦ "", інформаційні партнери: РОБФ "Любіть Україну", , .