Відбулася презентація нового ТЦ "Епіцентр" у Дубні

У новому ТЦ "Епіцентр", що відкрився 22 липня у місті Дубно, мешканцям міста представлено на вибір понад 35 000 найменувань товарів на торгівельній площі понад 4 000 кв.м. Дирекція гостинно запрошує дубенчан і гостей міста до ТЦ "Епіцентр"!

Як інформує відділ комунікацій торгівельного центру, клієнти "" мають можливість робити необхідні закупи для будівництва, ремонту та облаштування житла зручно, комфортно і швидко. Для більшого комфорту відвідувачів "Епіцентру" у новому торговельному центрі працює експрес-кав’ярня та інші сервісні об’єкти, зокрема, відділення банку, зручний паркінг на 118 паркомісць.

"Епіцентр" у м. Дубно буде вигідним для соціально-економічного розвитку населеного пункту, забезпечить збільшення надходжень до місцевого бюджету за рахунок податків та інших обов’язкових зборів та платежів, передбачених чинним законодавством України, повідомляє відділ комунікацій. А конструктивна співпраця з місцевою владою, депутатським корпусом, громадою, соціальна відповідальність компанії забезпечить сталий розвиток міста, збільшить його інвестиційний потенціал, зумовить реалізацію багатьох проектів для розвитку інфраструктури Дубна. У новому ТЦ створено понад 70 робочих місць, працівникам гарантована стабільна заробітна плата та соціальний пакет (середня заробітна плата складає понад 6 000 грн.).

 

Довідка: починаючи з 2003 року, національна мережа ТЦ "Епіцентр" продає товари для будівництва, ремонту та облаштування житла великій кількості клієнтів. Використовуючи приклад провідних європейських торгових компаній та набуваючи власного досвіду, протягом років своєї діяльності компанія "Епіцентр" збудувала в Україні майже 50 торгівельних центрів, у яких працює 25 000 українців. 

У липні 2017 року ТЦ "Епіцентр" виступив партнером проведення Благодійного футбольного матчу в Дубні. Мета матчу - збір коштів на підтримку військовослужбовців Дмитра Кудрика та Валерія Ігнатенка, які зазнали поранень в зоні проведення АТО та потребують тривалого лікування.