"Управлінські двобої": як підбирати персонал на своє підприємство? Цікавий метод продемонстрували у Центрі розвитку підприємництва

Динамічний та ефективний метод підбору персоналу презентували у Центрі розвитку підприємництва у Рівному 30 серпня. Метод полягає в наступному: випробуйте кандидатів в "Управлінських двобоях"!

30 серпня у Рівному відбулася презентація "Управлінських двобоїв" у Центрі розвитку підприємництва при Рівненському міському центрі зайнятості. В основу "Управлінських двобоїв" покладено соціальну технологію Талліннської школи менеджерів "Управлінський поєдинок".

Світлина від Natalia Bohdanets.

"" – це два раунди переговорів, які проводять два учасники в рамках ігрової ситуації. Хоча умови ситуації задані, але вирішення ситуації цілком залежить від учасників. Гравці, що проводять поєдинок, мають змогу опанувати прийоми переконання опонентів у рамках етичних норм. Соціальна технологія успішно втілюється в процес підвищення кваліфікації управлінських кадрів протягом останніх 25-ти років.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Українська Асоціація Маркетингу (Рівне) спільно з Рівненським обласним благодійним фондом "Любіть Україну" виступили ініціаторами проведення "Управлінських двобоїв" у при РМЦЗ. Оскільки соціальна технологія, покладена в основу "двобоїв", є потужним інструментом розвитку управлінських кадрів, до участі у "двобоях" було залучено рівнян, які вже мають певний управлінський досвід.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Переможців "двобоїв" 30 серпня визначала колегія суддів у складі:

Михайло Корилкевич, голова правління РОБФ "Любіть Україну", президент Української асоціації вапняної промисловості;

Віталій Самсон, завідувач сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області;

Алла Тимчишина, директор готельного комплексу "Марлен";

Віктор Карпюк, керівник консалтингової агенції "АБ Консалт", бізнес-тренер;

Людмила Воробей, голова громадської організації "Рівненська федерація малого та середнього бізнесу "Єдність".

Модератор "двобоїв" - Олександр Субот, керівник аналітико-інформаційного напряму РОБФ "Любіть Україну".

Світлина від Natalia Bohdanets.

Зважаючи на те що більшість учасників чула про методику "Управлінських двобоїв" вперше, гравці продемонстрували неабияку вправність, зокрема, в експрес-поєдинках (коротка дискусія двох гравців тривалістю 1 хвилина). За правилами, під час експрес-поєдинків кожен з гравців відстоював свої інтереси у ситуаціях, які, по суті, є звичними для кожного з нас: наприклад, ситуативний конфлікт між колегами, між сусідами чи родичами тощо.

Коментуючи свій вибір переможців поєдинку, судді відзначили їхнє вміння швидко підбирати аргументацію, відчуття впевненості у собі, повертати ситуацію на свою користь, здатність з гідністю виходити з конфліктної ситуації.

Світлина від Natalia Bohdanets.

За словами організаторів "Управлінських двобоїв", під час підбору персоналу на підприємство роботодавців чи не найбільше цікавлять комунікаційні, професійні й особистісні якості кандидатів. Всі вони яскраво проявляються саме під час "двобоїв". Тому цей метод дедалі частіше використовується роботодавцями.

Фонд "Любіть Україну" спільно з УАМ та у партнерстві з Центром розвитку підприємництва при РМЦЗ проводять "Управлінські двобої" щомісяця, по середах. Попередній запис на участь відбувається за телефоном: 097 540 19 21.

Наталя Богданець,

відділ зв’язків з громадськістю РОБФ "Любіть Україну"

loveukrainefund@gmail.com