У Центрі розвитку підприємництва побудували громаду щасливих людей

Наприкінці минулого тижня в Рівненському міському центрі зайнятості благодійний фонд "Любіть Україну" проводив гру-тренінг "Світ громад". До участі в грі залучили фахівців, які тимчасово перебувають на обліку в центрі зайнятості. Їм випало будувати щасливу громаду. І це вдалося! :) Як саме – читайте далі.

"Світ громад" – це корпоративна стратегія, метою якої є досягнення поставленої учасниками цілі на початку гри. Гра розвиває управлінські якості, вміння мислити стратегічно, приймати оперативні рішення, досягати компромісу заради спільного успіху. Тобто риси, необхідні безробітним громадянам  у пошуку роботи.  Також вона надає можливість відчути себе в іншій ролі, краще розуміти людей, які належать до різних соціальних верств суспільства.

Серед таких ролей цього разу гравцям випали "чиновник", "вчитель", "священик", "фермер", "пенсіонер" і "переселенець". Від самого початку гри учасники відчували неабиякі фінансові труднощі, до того ж двоє з них незабаром опинилися у статусі «безробітних», що не дозволяло швидко поповнювати «місцевий бюджет», який став обтяжений виплатами дотацій.

 

 

Та діючи злагоджено і командно гравцям вдалося побудувати нові комунальні об’єкти (будинок культури, школу, дитячий садок) і розвинути приватний бізнес. Це додало надходжень до місцевого бюджету і зробило «громаду» більш привабливою. Зрештою, в останньому раунді «мер» громади зробив завершальний вдалий хід – і команді вдалося досягнути визначеної мети: побудувати громаду «щасливих людей».

Тренінг, який проводив керівник аналітико-інформаційного відділу фонду "Любіть Україну" Олександр Субот, відбувся за сприяння Рівненського міського центру зайнятості у рамках діяльності Центру розвитку підприємництва.

За повідомленням аналітико-інформаційного відділу

благодійного фонду "Любіть Україну"