10 442 гривні зібрано на Благодійному кіномарафоні "Місто Мрії" на лікування 24-річної дубенчанки

У Дубні 29 вересня 2017 відбувся Благодійний кіномарафон "Місто Мрії", де глядачі переглянули фільми режисерів з України, Італії, Іраку, США, Австралії, Ірану, Йорданії, Німеччини та Гонконгу. Під час підготовки та проведення кіномарафону фонд "Любіть Україну" переслідував благодійну мету: зібрати  кошти на лікування 24-річної дубенчанки Катерини Свириди, яка вже півтора року важко хворіє на параліч рук і ніг.

На Рівненщині 26-30 вересня відбулася головна кіноподія Західної України – Другий Рівненський міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії". Кінофест об’єднав глядачів, режисерів, акторів, художників, сценаристів і митців з різних куточків України та світу. Загалом, протягом днів кінофестивалю відвідувачі переглянули більше 100 фільмів з 31-ї країни: Україна, Австралія, США, Іран, Білорусь, Туреччина, Великобританія, Іспанія, Італія, Словенія, Індія, Бельгія, Німеччина, Хорватія, Франція, Фінляндія, Ірландія, Канада, Польща, Японія, Румунія, Ірак, Болгарія, Греція, Йорданія, Португалія, Албанія, Норвегія, Венесуела, ПАР і Гонконг.

Дивіться сюжет ТРК "Дубно" про Благодійний кіномарафон та підписуйтесь на YT-канал ТРК "Дубно" тут:

Цього року РМКФ "Місто Мрії" став особливим: один день фестивалю був присвячений благодійності. У співпраці з Рівненським обласним благодійним фондом "Любіть Україну" 29 вересня в Дубні організатори кінофестивалю провели Благодійний кіномарафон "Місто Мрії".

Ми прагнули залучити до проведення кіномарафону в Дубні людей, які вміють мріяти і залюбки допомагають втілювати мрії. І нам це вдалося. Кожен, хто купив квиток на Благодійний кіномарафон, допоміг молодій дівчині – 24-річній дубенчанці Каті Свириді зробити нові кроки на шляху до здійснення мрії одужати. У підсумку, нам вдалося зібрати на лікування Каті 10 442 гривні, які були передані рідним дівчини одразу по завершенню показів кінострічок.

Організатор Благодійного кіномарафону у Дубні – благодійний фонд "Любіть Україну" та голова правління фонду Михайло Корилкевич висловлюють щиру подяку у співпраці Рівненській громадській організації "Українська Асоціація Маркетингу" та волонтерам 2-го РМКФ "Місто Мрії", волонтерам Благодійного кіномарафону та Дубенському районному будинку культури.

Світлина від Natalia Bohdanets.

 

Наші волонтери (зліва - направо): Олександра Прутська, Ангеліна Мандибур, Ангеліна Логвин

 

 

 

Ми дякуємо за сприяння у проведенні заходу Дубенській РДА, районній раді та Дубенській міській раді. Дякуємо керівництву Групи компаній "Монстера", колективу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і директору ЗОШ В’ячеславу Токарю, а також колективу Дубенського історико-культурного заповідника та директору Леоніду Кічатому – за благодійні внески на лікування дубенчанки Катерини Свириди. Щиро дякуємо екскурсоводу Олексію Курманському за змістовну та захопливу екскурсію Тараканівським фортом, проведену для журі й учасників міжнародного кінофестивалю.

Світлина від Natalia Bohdanets.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представники Мирогощанської ЗОШ на Благодійному кіномарафоні

 

Дякуємо нашим інформаційним партнерам в Дубні: газеті "Дзеркало плюс" і ТРК "Дубно".

Ми вдячні кожному з вас, друзі, хто прийшов на Благодійний кіномарафон і підтримав цей захід!

                                              

Наталя Богданець, відділ зв’язків з громадськістю

РОБФ "Любіть Україну", loveukrainefund@gmail.com