У Дубні розпочалися футбольні тренування групи наймолодших вихованців

На футбольному полі, де тренується юнацька футбольна команда "Кристал", віднедавна тричі на тиждень проходять тренування нової групи. З ініціативи голови правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайла Корилкевича у системі ФК "Кристал" почала діяти футбольна секція для наймолодших учнів – хлопців 2009-2011 р.н.

Тренер Юрій Мельник розповів, що набрати нову дитячу групу було нескладно: "Я пройшовся класами, зробив оголошення – і самі бачите, скільки бажаючих дітей… Завдання, яке поставив переді мною Михайло Корилкевич – це щоб діти мали тренера, тренувалися, ходили зі спортивними рюкзачками, з м’ячами…".

Читайте також: Голова правління фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич подарував "Кристалу" тактичну футбольну дошку

До слова, відвідувати тренування відгукнулося більше 30-ти дітей із ЗОШ №7 Дубна. Малечу приводять на стадіон батьки та бабусі, які також є першими їхніми вболівальниками.

"Я привела дитину для його фізичного розвитку, для виховання самодисципліни. Чому він захотів сюди – бо йому футбол подобається…", - говорить Світлана Братащук, мама одного з юних вихованців.

"Футбол, я вважаю, хороший вид спорту, оскільки син не лише загартовується. В нього виховуються чоловічі якості", - говорить мама учасника нової групи Мирослава Федун.

Для того, аби малеча могла ефективно тренуватися, благодійний фонд "Любіть Україну" долучився до закупівлі спеціальних м’ячів для гравців 6-8-ми років. Також за фінансування фонду в належному стані утримуються стадіон у цілому та футбольне поле, де займаються діти, та фінансуються інші адміністративні витрати. У майбутньому тих діток, які залишаться у футбольній секції, буде забезпечено формою.

 

Наталя Богданець, відділ зв’язків з громадськістю

РОБФ "Любіть Україну"

Сюжет –