Майже 85 000 гривень зібрано під час Благодійного футболу між духовенством і владою на лікування онкохворої дівчинки на Рівненщині

У неділю, 08 жовтня 2017 року, у Здолбунові Рівненської області відбувся благодійний захід, у рамках якого було проведено два футбольні матчі. Зокрема, у протистоянні за Кубок переможця зійшлися збірна Рівненської єпархії УПЦ КП і збірна Здолбунівської райдержадміністрації та районної ради. Також змагалися юнацькі футбольні збірні з Дубна і Здолбунова. Метою ігор було об’єднати мешканців Здолбунова й району та всіх небайдужих громадян заради допомоги 4-річній мешканці Здолбунівщини Софійці Кваснюк, яку лікують від важкої онкологічної хвороби.

Важливий і масштабний захід відбувся наприкінці минулого тижня у Здолбунові, на стадіоні "Локомотив" – Благодійний футбольний матч між командами духовенства і влади. За сприяння благодійного фонду "Любіть Україну" на Рівненщині ця подія пройшла вже вдруге.

Читайте також: 26 520 гривень зібрано під час Благодійного футбольного матчу в Дубні на лікування поранених бійців АТО

У неділю, 08 жовтня, у Здолбунові відбулося дві гри. О 15.00 за Кубок переможця змагалися юнацькі збірні – команда дитячо-юнацької спортивної школи м. Здолбунів і команда "Кристал" з м. Дубна. Обидві молодіжні команди продемонстрували вправність у грі в футбол. Перемогла команда ДЮСШ Здолбунова з рахунком 2:1.

Головні футбольні змагання дня – між збірною командою Здолбунівської райдержадміністрації, районної і міської рад та збірною командою священнослужителів Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату – розпочалися о 16.00. Гра була видовищна!

Відкрив рахунок голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, який відправив м’яча у ворота збірної священнослужителів.

Але команда духовенства дала відсіч, а згодом здобула лідерство й утримала першість в рахунку до кінця матчу. Три м’ячі у ворота збірної держслужбовців і депутатів відправили гравці команди священнослужителів: двічі відзначився Василь Мосійчук і реалізував пенальті воротар команди єпархії Василь Іваник. Підсумок гри – 3:1 на користь збірної Рівненської єпархії УПЦ КП, яка була нагороджена Кубком переможця.

Протягом футболу команди отримали яскраву підтримку вболівальників – на трибунах стадіону не було вільного місця, лунали гасла та кричалки, вболівальники розмахували банерами з закликами на підтримку команд.

Але головний результат, заради якого всі зібралися на здолбунівському стадіоні, перевершив усі сподівання. Завдяки небайдужим мешканцям міста й району – підприємцям, керівництву і працівникам державних установ та організацій, волонтерам, засобам масової інформації, активним громадянам – за період підготовки заходу та просто на стадіоні під час матчу вдалося зібрати майже 85 000 гривень. Кошти були підраховані одразу по закінченню змагань та передані мамі 4-річної Софійки Кваснюк. Ми щиро бажаємо маленькій Софійці сили та терпіння на шляху до одужання.

Наступний Благодійний футбольний матч пройде у Рівному за участю збірних духовенства та рівненських держслужбовців і депутатів. І немає сумнівів у тому, що ініціатива Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну" та Рівненської єпархії УПЦ КП незабаром вийде за межі області.

Організатори Благодійного футбольного матчу у Здолбунові: Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну", Рівненська єпархія УПЦ КП, Здолбунівська райдержадміністрація та Здолбунівська районна рада. 

Наталя Богданець, відділ зв’язків з громадськістю

РОБФ "Любіть Україну"

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ ПОДІЇ 

Фото:  

та Здолбунівська РДА


Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.