У Рівненському обласному ліцеї учні будували щасливу громаду

Чи можна безкінечно дивитися на те, як грають діти? Напевно, що так :) Доведено на прикладі гри "Світ громад", що відбулася 26 жовтня у Рівненському обласному ліцеї за сприяння Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну".

Минулого четверга керівника аналітичного відділу фонду "Любіть Україну" Олександра Субота запросили провести гру "Світ громад" у КЗ "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей". Учасниками гри стали учні 11-их класів (фізико-математичні та історико-правові). Для нас це був виклик, адже до цього часу ми проводили гру лише для дорослих людей з чималим багажем життєвого досвіду.

Проте, судячи з відгуків, які ми отримали після гри, ліцеїстам сподобався "Світ громад". Звісно, ми в цьому не сумнівалися... Більше того, діти хочуть зіграти ще, і повні 10 раундів. Погодьтеся, такі відгуки надихають!

Того дня гравцям випали такі життєві ролі: Дарина Мельничук (11 Б) – "священик", Ольга Коршунова (11 А) – "переселенець", Софія Грушовець – "безробітна", Олександр Гулюк – "чиновник". Цікаве співпадіння: вчителю ліцеїстів Олені Горун, яка цього разу теж грала у "Світ громад", випала роль "вчителя" :)

Учасники грали за коротким сценарієм і будували щасливу громаду. Умови перемоги у цьому сценарії: показник привабливості громади: +5, серед об’єктів інфраструктури громади є школа мистецтв і ресторан, показники щастя у всіх гравців: 4, показники здоров’я: 2.

Зі старту гри у громаді були такі об’єкти: центр зайнятості, лікарня, дитячий садок, парк відпочинку, сміттєзвалище. У ході розвитку щасливої громади діти побудували школу, будинок побуту, школу мистецтв і навіть розпочали власну справу: у громаді з’явилися ділянка, перукарня, ресторан, готель, аптека, бар і автозаправна станція.

Наближаючись до завершення гри, учасники виконали умови сценарію: побудували школу мистецтв, у них був ресторан, показник привабливості був навіть більший: +8, показники здоров’я достатні. Проте перемоги у цій грі досягнути не вдалося, оскільки у самому кінці не в усіх гравців показник щастя сягав потрібної "четвірки".

У цих юних учасників уже є перший досвід у грі "Світ громад". Приєднуйтеся до них і Ви, незважаючи на вік :) Ми проводимо гру по середах, у Центрі розвитку підприємництва Рівненського міського центру зайнятості. Наступну дату гри уточнюйте на FB-сторінці організаторів.

Наталя Богданець, відділ зв’язків з громадськістю РОБФ "Любіть Україну"

За повідомленням Олександра Субота, керівника аналітичного напряму РОБФ "Любіть Україну"

Фото #ГраСвітГромад 26.10.2017, Рівне

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.