У Рівному пройде b-social Ukraine Forum – Форум з соціального підприємництва

Учасники поділяться практичним досвідом і розкажуть про свої ідеї, втілення планів та історії успіху у реалізації соціальних проектів. Запрошуємо реєструватися: (реєстрація обовязкова).

27 листопада ми створюємо й активно використовуємо платформу для спілкування всіх, хто будь-коли втілював чи на цей час втілює соціально значущі проекти. Місце проведення: Центр Розвитку Підприємництва РМЦЗ, м. Рівне, вул. Кавказька, 4, 5-й поверх, ауд.504, стартуємо о 13.15.

Про що йтиметься на заході?

Презентації проектів переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий проект соціального підприємництва.

У вересні-жовтні 2017 року благодійний фонд "Любіть Україну" провів Всеукраїнський конкурс на кращий проект соціального підприємництва. Свої ідеї (нові та втілені) запропонували 16 учасників з Київської, Рівненської, Черкаської, Харківської, Івано-Франківської, Донецької, Дніпропетровської, Волинської, Херсонської та Львівської областей. У підсумку було обрано чотирьох переможців, які й презентують свої проекти для громадськості під час b-social Ukraine Forum у Рівному.

Щоб мати можливість дізнатися першими про цікаві проекти, зареєструйтеся на подію:

Презентація проекту Technology Nation та "Основи робототехніки" від .

Technology Nation —  всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Цей проект для тих, хто хоче змінити професію на більш затребувану й засвоїти основи програмування за програмою Гарвардського університету та Массачусетського технологічного інституту. Проект дає слухачам хороший базис для подальшого навчання і працевлаштування в IT-секторі.

У грудні 2017 року Фонд BrainBasket спільно з благодійним фондом "Любіть Україну" розпочне навчальний курс Technology Nation для дітей і дорослих. Координатор проектів BrainBasket Foundation у Рівненській області Ігор Шминдрук презентує проект Technology Nation та проект "Основи робототехніки" під час b-social Ukraine Forum. Зареєструйтеся на участь: .

Презентація соціального проекту – 3D-друк для людей з вадами зору – від підприємця і мецената Михайла Грушевського.

Під час b-social Ukraine Forum Михайло Грушевський презентує власний соціальний проект, розповість про те, як цей проект впливає на якість світосприйняття цільовою аудиторією. А також про те, який основний бізнес допомагає йому розвивати соціальний проект.

Під час презентації Михайло Грушевський запрограмує 3D-принтер на друк. Побачити, як працює 3D-принтер та що саме буде надруковано, Ви зможете, попередньо зареєструвавшись на Форум: .

Відкрита платформа для дискусії.

Учасники матимуть можливість поспілкуватися щодо проблем і можливостей соціального підприємництва: методи вимірювання соціального впливу проектів соціального підприємництва, залучення інвестицій, шлях до самоокупності соціальних проектів, співпраця з громадами та ін.

Деталізована програма b-social Ukraine Forum:

13:15 – 14:00, реєстрація, вітальна кава, знайомство учасників з діяльністю фондів "Любіть Україну", BrainBasket Foundation, підприємця Михайла Грушевського

14:00 – 14:15, вітальне слово організаторів

14:15 – 14:30, інформація про перебіг Конкурсу на кращий проект соціального підприємництва Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну" (М.Корилкевич)

14:30 – 15:00, презентації кращих проектів, поданих на конкурс, а саме:

Майстер-класи з кримськотатарської кухні (Лєране Козакевич, м. Ірпінь,  Київська область)

Відкриття ательє з пошиття штор, одягу, постільної білизни (Аліна Козяр, с. Мирогоща, Рівненська область)

Громадська пральня "ЧистЮлька" (Антоніна Нелень, с. Червона Слобода, Черкаська область)

Вільний простір "Оперативка" (Юрій Устимчук, м. Остріг, Рівненська область)

15:00 – 15:15, оголошення результатів конкурсу на кращий проект соціального підприємництва фонду "Любіть Україну" та нагородження переможців

15:15 – 16:00, відкрита платформа для дискусії щодо проблем і можливостей соціального підприємництва.

Організатори: Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну", Центр розвитку підприємництва Рівненського міського центру зайнятості, Рівненська обласна організація Українська Асоціація Маркетингу.

Наші партнери: Державна регуляторна  служба України у Рівненській області, Рівненська федерація малого та середнього бізнесу "Єдність", BrainBasket Foundation.

УВАГА! Реєстрація учасників обов’язкова: