До уваги 11-класників!!! Ми продовжуємо прийом заявок на конкурс “Від учня школи — до професіонала” до 21.04!

Добра новина для тих школярів, які не встигали подати заявку: організатори конкурсу “Від учня школи — до професіонала” вирішили продовжити термін прийому конкурсних матеріалів.

Група компаній “Монстера” та благодійний фонд “Любіть Україну” прийматимуть заявки від учнів 11 класу шкіл Дубенщини і Млинівщини до 21 квітня. За цей час ті школярі, які вирішили взяти участь у конкурсі, але не встигали подати заявку через навантаження, зможуть дооформити свої роботи та документи і надіслати їх нам. Ми продовжуємо приймати заявки на e-mail: .

Нагадаємо, що освітній конкурс “Від учня школи — до професіонала” — це унікальна для Рівненщини подія. Конкурс є ініціативою Групи компаній “Монстера”, яка прагне готувати потрібних фахівців для своїх підприємств ще зі школи. Іншими словами, завдяки цьому конкурсу шанси Вашої дитини здобути затребувану спеціальність, а потім — працювати за фахом в Україні моментально зростають в рази.

Ми хочемо, щоб Україна, зокрема, Рівненська область, не позбулася таланту саме Вашої дитини! Саме з цих мотивів благодійний фонд “Любіть Україну” та “Монстера” започаткували цей конкурс. Ми маємо можливість запропонувати роботу тим 11-класникам, які поділяють наші прагнення. Ми можемо запропонувати роботу тим з вас, шановні випускники, хто хоче розвиватися і отримати колосальний досвід у бажаній професії.

11-класники, зробіть 5 кроків для досягнення своєї мети:

  1. оберіть бажаний вищий навчальний заклад і спеціальність на сайті love-ukraine.org.ua у розділі “Від учня школи — до професіонала”,
  2. скачайте і зповніть учасника конкурсу,
  3. підготуйте табель навчальних досягнень і характеристику зі школи,
  4. напишіть міні-твір “Чому я хочу взяти участь у конкурсі” обсягом 1 сторінка А4,
  5. надішліть всі ці матеріали до 21 квітня на e-mail:  з поміткою в темі листа: Конкурс, ПІП учасника (наприклад: Конкурс, Загребельний Олег Олександрович).

Ми чекаємо на Вашу заявку!