Звіт РОБФ "Любіть Україну" про діяльність у 2015 році

 

"ЗАТВЕРДЖЕНО"

на засіданні правління

Рівненського обласного

благодійного фонду

“Любіть Україну”

01 лютого 2016 року


1. МІСІЯ ТА ЗАВДАННЯ РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ»

Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну», створений у 2011 році, ставить перед собою дві важливі цілі: допомагати тим, хто цього потребує, і давати можливість людям творити добро, долучаючись до благодійних проектів. Тому ми понад усе цінуємо наших партнерів і благодійників та пишаємося ними. Одним з пріоритетів нашої діяльності є програма «Здоров’я нації», яка спрямована на покращення матеріально-технічного забезпечення лікувальних закладів та лікарська допомога малозабезпеченим людям, іншим соціально вразливим верствам населення.

Відповідно до статуту РОБФ "Любіть Україну", основною метою діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Діяльність фонду спрямована на соціально-економічний розвиток Рівненської області та підвищення добробуту її громадян.

Завдання Фонду:

 • сприяння розвитку громадянського супільства, засад регіональної демократії, правова освіта населення;

 • сприяння розвитку свободи слова;

 • розвиток регіональних програм, у тому числі освітніх, що сприяють розвитку місцевого самоврядування;

 • патріотичне виховання молоді;

 • надання допомоги талановитій творчій молоді;

 • збереження та розвиток історіко-культурного та духовного надбання Рівненської області;

 • сприяння розвитку громадянських прав і свобод;

 • сприяння соціальній реабілітації малозабезпечених, безробітних, інвалідів, інших осіб, що потребують піклування;

 • надання допомоги малозабезпеченим, безробітним, інвалідам, людям похилого віку, в тому числі ветеранам та учасникам Великої Вітчізняної війни, учасникам бойових дій, в тому числі під час проведення антитерористичної операції на сході України, національно-визвольних змагань, ветеранам праці та іншим, багатодітним, неповним сім'ям, сім'ям з прийомними та усиновленими дітьми, іншим категоріям громадян, які мають право на спеціальні пільги;

 • надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стіхійного лиха, екологічних, техногенних та інших катастроф, у результаті соціальних конфліктів, нещасних випадків, а також жертвам репресій, біженцям, громадянам, які звернулися до Фонду за допомогою, в тому числі фінансовою, у зв'язку з вийнятковими та складними обставинами.

2. НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ДОСЯГНЕННЯ РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ»

 

Благодійні проекти Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну" у 2015 році

Виконавці: Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну», Міжнародний благодійний фонд «Дар життя»

Партнери: Дубенський історико-культурний заповідник, кафе «ІрВіт», готель «Дубно», ПрАТ «Дубрик», ТРК «Дубно», Національний університет «Острозька академія», Тараканівська сільська рада

Спонсори:ПМП фірма «СПЕЦРЕМБУД», ТзОВ «Монстера Інвест», ТзОВ ім. 

М.Шашкевича, ТзОВ «ДН Класик» , «Укрмілкінвест», ТМ «ОЛАС», фізичні особи.

Цільова аудиторія: діти з багатодітних і малозабезпечених родин, військовослужбовці, Дубенська центральна районна лікарня, вчителі та учні ЗОШ №7 м. Дубно, дитячий садок №4 м. Дубно

Територія охоплення: м. Дубно, с. Тараканів та Дубенський район, м. Острог Рівненської області.

Напрям «Медицина»:

залучені грошові ресурси: 44 496 грн.

залучені людські ресурси: 1 менеджер проектів РОБФ «Любіть Україну», 10 волонтерів, 8 лікарів працювали протягом 10 днів у м. Дубно, 8 лікарів працювали протягом 10 днів в м. Острог, 8 лікарів працювали протягом 14 днів у с. Тараканів Дубенського району, 4 кухарі, 2 вантажники «Домової служби» (м. Рівне), 5 працівників Дубенського історико-культурного заповідника.

залучені матеріальні ресурси: послуги з водопостачання та водовідведення, електроенергія; три тони гуманітарної допомоги для Дубенської центральної районної лікарні; лікарські препарати та сучасне медичне обладнання, два пересувні автобуси «Медична клініка на колесах».

Напрям «Освіта»:

залучені грошові ресурси: 168 807 грн. 

залучені людські ресурси: усього – 50 осіб: два професійні консультанти з питань розробки стратегії та організаційного розвитку, вчителі, вихователі, батьки, волонтери, майстри.

залучені матеріальні ресурси: 14 парт, 54 стільці.

Напрям «Допомога захисникам України»:

залучені грошові ресурси: 42 200 грн.

залучені людські ресурси: 2 волонтери

Програма «Благодійні проекти Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну" у 2015 році» діяла за трьома напрямами: медицина, освіта і допомога захисникам України.

«Медицина»: благодійним фондом «Любіть Україну» було організовано та забезпечено доставку гуманітарної допомоги в Дубенську центральну районну лікарню; проведено безкоштовне медичне обстеження дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей в м. Дубно, с. Тараканів Дубенського району, м. Острог Острозького району Рівненської області у рамках акції «Медична клініка на колесах»; надано адресну допомогу – доставлено обладнання для лікування переломів для фізичної особи.

1. Акція з надання гуманітарної допомоги для Дубенської ЦРЛ

Із с. Городок Рівненського району в м. Дубно доставлено три тони гуманітарної допомоги – меблі:столи, стільці, ліжка, шафи, дитячі ліжка, а також медичне устаткування. Речі було надано у розпорядження фонду спонсором акції – ТМ «ОЛАС». Доставку вантажу організував благодійний фонд «Любіть Україну». Вантажники – 2 працівники «Домової служби» (м. Рівне). Отриманий вантаж керівництво лікарні розподілило за відділеннями, виходячи з наявних потреб. 

2. Акція «Медична клініка на колесах»

Виконавці – РОБФ «Любіть Україну» у співпраці з МБФ «Дар життя». РОБФ «Любіть Україну» став першою організацією, що провела таку акцію на Рівненщині, й вона отримала багато позитивних відгуків.

Акція спрямована на безкоштовне обстеження та лікування дітей з багатодітних і малозабезпечених родин. У 2015 році акція пройшла в двічі: 22 квітня – 25 травня 2015 р. – в містах Дубно та Острог Рівненської обл., 18 вересня – 02 жовтня 2015 р. – у с. Тараканів Дубенського р-ну Рівненської обл.

На етапі підготовки проведення акції менеджер проектів РОБФ «Любіть Україну» підготував інформаційні листівки. Волонтери рознесли їх у поштові скриньки мешканців м. Дубна. Було налагоджено стаціонарні пункти прийму заявок на медичне обстеження, було розміщено оголошення в мережі Інтернет та друкованих ЗМІ. За підсумками надходження заявок менеджер фонду склав графік прийому пацієнтів. Це унеможливило утворення черг з малими дітьми в дні роботи «Медичної клініки на колесах».

Перша акція: 8 лікарів фонду «Дар життя» провели професійний огляд та надали стоматологічну допомогу для близько 350-ти дітей з багатодітних і малозабезпечених родин м. Дубно. Акція тривала на території Дубенського історико-культурного заповідника. 08 травня за сприяння РОБФ «Любіть Україну» акція перемістилася до м. Острог, де на території НУ «Острозька академія» 8 лікарів провели обстеження та лікування близько 250-ти дітей з багатодітних і малозабезпечених родин. Перша акція завершилася 25 травня. За час проведення першої акції благодійному фонду «Любіть Україну» вдалося залучити до спонсторства одні з найбільших підприємств Рівненської області.

Друга акція «Медична клініка на колесах» відбулася у с. Тараканів Дубенського району восени 2015 року. Благдійний фонд «Любіть Україну» виступив партнером для ПрАТ «Дубрик» у проведенні акції. Протягом двох тижнів 8 лікарів провели обстеження та надали стоматологічну допомогу для близько 250-ти дітей с. Тараканів на території Тараканівської сільської ради. 

Обстеження та лікування проводилося у двох пересувних спеціально обладнаних автобусах «Медична клініка на колесах». Сучасне медичне устаткування, автобуси та медперсонал забезпечив МБФ «Дар життя». Під час першої акції в м. Дубно проживання медперсоналу та харчування забезпечив РОБФ «Любіть Україну»

Під час проведення акції лікарі надали: необхідні медичні висновки кожному пацієнту, медикаменти (в присутності дорослих), якщо вони призначені та є в наявності, профілактичну стоматологічну допомогу та лікування, письмові направлення до місцевих та обласних медичних або стоматологічних закладів для подальшого або спеціалізованого лікування.

«Освіта»: благодійний фонд провів акцію «Зробімо життя яскравішим» для дитячого садка №4 м. Дубно, надав допомогу у підготовці та реалізації стратегічного плану розвитку школи «Наша нова школа» для загальноосвітньої школи №7 м. Дубно.

1. Акція «Зробімо життя яскравішим»

У рамках акції благодійний фонд доставив 14 парт та 54 стільці для дитячого садочка №4 м. Дубно. Вантаж було надано спонсором – ТМ «ОЛАС». За участі залучених волонтерів – молодих художників та батьків – було пофарбовано та розписано літерами алфавіту стільці для дітей. Акція супроводжувалася інформаційною кампанією: новинні сюжети (ТРК «Дубно»), опубліковані матеріали в онлайн-ЗМІ, інформування в соціальних мережах (сторінка Facebook фонду «Любіть Україну»).

2. Допомога у підготовці та реалізації стратегічного плану розвитку «Наша нова школа»

Голова правління РОБФ «Любіть Україну» взяв безпосередню участь у підготовці стратегічного плану розвитку ЗОШ №7 м. Дубно. Стратегічний план було презентовано за участю директора ЗОШ №7, батьківського комітету та учнів школи. У ході реалізації плану «Наша нова школа» за сприяння благодійного фонду «Любіть Україну» було створено інтерактивний навчальний клас та придбано матеріальні цінності: комп’ютери на загальну суму 131 989 грн. Благодійний фонд допоміг у заміні вікон у класі в ЗОШ №7 на енергозберігаючі на суму 16 954 грн. та посприяв у встановленні системи відеонагляду вартістю 19 864 грн.

«Допомога захисникам України»: благодійний фонд «Любіть Україну» надав цільову допомогу для військовослужбовців військової частиниА1719, було придбано та передано через волонтерів оптичні та навігаційні засоби (сучасний GPS-навігатор вартістю близько 4 000 грн., тепловізор вартістю 33 000 грн., бінокль вартістю ), шини для автомобілів, медичні препарати першої необхідності.

 

Основні результати реалізації

«Медицина»: під час акції «Медична клініка на колесах», що пройшла в м. Дубно, м. Острог і с. Тараканів Рівненської області обстежено близько 850 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин. Акція отримала схвальні відгуки, і в 2016 році знову планується в Дубенському районі. Благодійний фонд зумів розробити план, організувати та налагодити ефективну роботу «Медичної клініки на колесах» в м. Дубно, і ця методика була використана під час роботи клініки в м. Острог і с. Тараканів. 

«Освіта»: вперше у Рівненській області саме у ЗОШ №7 м. Дубно було розроблено та презентовано для вчителів, батьків і учнів стратегічний план розвитку школи «Наша нова школа». В рамках реалізації стратегії зроблено перші кроки в напрямку енергозбереження – виконано заміну старих вікон на енергозберігаючі, розпочалося обладнання сучасною технікою інтерактивного навчального класу, встановлено систему відеоспостереження з метою організації безпеки школярів.

«Допомога захисникам України»: військові частини А1719, які перебувають у зоні проведення АТО, отримали від РОБФ «Любіть Україну» у користування сучасні GPS-навігатор, тепловізор, бінокль. Ці прилади було доставлено на запит військових. Прилади значно полегшують виконання бойових завдань. До цього часу військові користувалися застарілими радянськими приладами, часто незручними у використанні.

Про всі проведені акції РОБФ «Любіть Україну» інформує на офіційному сайті love-ukraine.org.ua, на сторінці «Події»: https://love-ukraine.org.ua/podii

Звіт про використані кошти протягом року на офіційному сайті фонду: https://love-ukraine.org.ua/Zvti/38-Zvt_pro_rukh_groshovikh_koshtv_za_2015_rk.html

Зовнішні інформаційні джерела – сайти, онлайн-ЗМІ:

Вперше в Дубно працює медична клініка на колесах:

Рівненщина: у Дубно діє "Медична клініка на колесах"

Сюжет ТРК «Дубно» про враження від акції «Медична клініка на колесах»:

У Дубно близько 350-ти жителів пройшли медичне обстеження безкоштовно

Рівненщина: в Острозі діятиме безкоштовна "Лікарня на колесах"

На Рівненщині буде безкоштовна лікарня на колесах

У Тараканів привезли сучасне медичне обладнання

На Дубенщині працюватиме "клініка на колесах"

Дубенщиною знову курсуватиме "Медична клиніка на колесах" 

Фонд «Любіть Україну» доправив вантаж для Дубенської районної лікарні

На Рівненщину доправили черговий вантаж

Благодійна допомога від «Любіть Україну» - для Дубенської районної лікарні (+ сюжет ТРК «Дубно»)

Благодійний фонд «Любіть Україну» успішно провів акцію для дитсадочка Дубна

Благодійний фонд «Любіть Україну» успішно провів акцію для дитсадка Дубна

У ЗОШ №7 відбулася презентація плану розвитку навчального закладу на найближчі п’ять років

 

2.1. Телевізійний проект “Здоров’я нації”

Телепередача “Здоров’я нації”, яка щотижня виходить в ефірі ТРК “Дубно”, “Сфера-ТВ” (м.Рівне) та ТРК “Ритм” (м.Рівне), - це унікальний проект, що має на меті пропаганду здорового способу життя, поширення принципів християнської моралі в усі сфери життя суспільства, збереження та примноження культурних цінностей і вдосконалення системи медичного обслуговування у Рівненській області. Ведучий телепередачі – голова правління фонду Михайло Корилкевич.

Протягом 2015 року транслювалося більше 20 випусків телепередачі “Здоров’я нації”, а саме:

 1. Обговорення питань захисту довкілля на зустрічі представників громади м. Дубно та керівників ПрАТ «Західний торгово-промисловий дім»
 2. Розмова з Яковом Вагилевичем, головним лікарем Дубенської станції екстреної швидкої медичної допомоги
 3. Розмова з футболістом, півзахисником луцької «Волині» та юнацької збірної України Віталієм Приндетою
 4. Гість передачі: Ольга Яковлева, волонтер, голова громадської організації «Психологічна служба Євромайдану» 
 5. Зустріч-дискусія з Віктором Даниловим, директором ТРК «Рівне 1»
 6. Розмова з військовими з Дубенщини, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України — Валерєм Сівером і В’ячеславом Єлістратовим, про патріотизм і силу духу українців
 7. Зустріч з музикантом, художником, громадським діячем Юрієм Журавлем
 8. Розмова з письменником Володимиром Лисом про розвиток і перспективи сучасної української книги
 9. Зустріч з відомим українським журналістом і письменником Віктором Мазаним
 10. Розмова з юним учасником проекту «Голос.Діти» Романом Парфенюком
 11. Зустріч зі студентами факультету журналістики в університеті МЕГУ ім. академіка С. Дем’янчука
 12. Репортаж з урочища Гурби, вшанування учасників найбільшого бою УПА з військами НКВД. Учасники передачі: Василь Кирилюк (ветеран УПА), Володимир Шовкошитний (письменник), Сергій Квачун (учасник АТО)
 13. Відкриття в Дубно благодійного проекту «Медична клініка на колесах»
 14. Розмова з Олексєм Хахльовим, головою Рівненської обласної федерації футболу, про роль спорту, загартування та футболу для дітей та молоді
 15. Презентація Стратегії розвитку Дубенської загальноосвітньої школи №7
 16. Розмова зі Степаном Чересюком, чемпіоном України з зимового багатоборства, ветераном спорту
 17. Зустріч з Володимиром Петрівим, директором Рівненського музично-драматичного театру
 18. Репортаж з відкриття Форуму видавців у Львові. Учасники передачі: Юрій Журавель (музикант, лідер гурту OtVinta), Єфім Брантман (представник фонду «Друзі України»), Стефанія Куколевська (наймолодша письменниця — учасниця Форуму — 2015)
 19. Розмова з письменником Юрієм Винничуком про популярність української книги серед українців 
 20. Розмова з письменником Артемом Чапаєм про поєднання активного способу життя та творчості, про вплив сучасних письменників на підростаюче покоління
 21. Розмова з письменником Мирославом Дочинцем про поєднання духовного й фізичного здоров'я українців.

Протягом 2015 року телепередачі циклу “Здоров’я нації” транслювалися близько 200 разів в ефірі трьох регіональних та місцевих телеканалів: ТРК “Дубно”, ТРК “Ритм”, ТРК “Сфера-TV”

 

4. ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ФОНДУ

Керівними органами Фонду є: загальні збори засновників та членів Фонду, Наглядова рада, Правління та директор.

Засновники Фонду — члени Наглядової ради: Леся Корилкевич, Наталія Ремез, Олександр Гладунов.

Правління Фонду: Михайло Корилкевич — голова правління; Олександр Гладунов, Юрій Шесталюк, Наталія Ремез, Леонід Кічатий.

Інформація про членів правління розміщена на сайті фонду:

https://love-ukraine.org.ua/pro_fond/Pravlnnya.html

Директор фонду — вакансія (станом на 01.01.2016)

Реалізацією проектів Фонду управляє менеджер проектів Олександр Лісовський,

 

5. ІНФОРМАШЯ ПРО НАГОРОДИ, ПОДЯКИ

https://love-ukraine.org.ua/partneru_fondu/Podyak_otriman.html

Подяка вручена за підтримку ініціативи ГО «Козаціка варта» у проведенні міського свята на Івана Купала.

 

6. ПАРТНЕРИ ФОНДУ

Громадська експертна рада Дубенщини (ГЕРД) — форма співпраці експертів у різних галузях суспільної діяльності, які застосовують свої знання та досвід для розвитку громади Дубенщини. Ініціаторами створення та членами спільноти Громадської експертної ради Дубенщини є: Олександр Карпюк, ексдепутат Дубенської міської ради; Леонід Кічатий, директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубна, Михайло Корилкевич, член Наглядової ради групи компаній «Монстера»; Олег Супрун, спеціаліст управління архітектури; Олександр Гладунов, експерт Аналітичної групи «Стратегіко»; Олександр Лісовський, політолог.

ТОВ “ТРК “Дубно”. Трансляція поширюється на Дубно та Дубенський район, а також Млинів та Млинівський район. ТРК ”Дубно” має щодня 4 години власного мовлення. З часу заснування РОБФ “Любіть Україну” надає ефірний час на безоплатній основі для інформування громадян про діяльність благодійного фонду.

Вищий комунальний навчальний заклад "Дубенський медичний коледж" Рівненської обласної ради. Спільними зусиллями був реалізований проект “Курси первинної медичної допомоги”. На базі навчального закладу проводяться публічні заходи благодійного фонду.

Державний історико-культурний заповідник м. Дубна надає приміщення для зйомок телепередач та залу для проведення публічних заходів. Благодійний фонд та заповідник спільно проводять безкоштовну акцію для дітей “Медична клініка на колесах”. У вересні 2016 року спільна акція пройде вдруге.

 

7. ДОНОРИ (БЛАГОДІЙНИКИ ) ФОНДУ у 2015 році:

 • ТОВ "Монстера інвест"
 • ТОВ "Галтехнопарк"
 • ТзОВ "Надрабудінвест"
 • ПАТ "Тернопільський кар'єр"
 • приватні особи.

 

8. ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ (АДМІНІСТРАТИВНІ ТА ПРОЕКТНІ ВИТРАТИ)

В 2015 році благодійним фондом «Любіть Україну» було залучено 375 484 грн. (триста сімдесят пять тисяч чотириста вісімдесят чотири гривні) благодійної допомоги у формі безоплатних надходжень від приватних та корпоративних донорів.

Сума витрат на утримання фонду склала 33 709 грн. на здійснення благодійної діяльності було витрачено 335 193 грн.

Залишок коштів на рахунку Фонду станом на 01.01.2016 склав 4 769 грн.

https://love-ukraine.org.ua/Zvti/38-Zvt_pro_rukh_groshovikh_koshtv_za_2015_rk.html

Аудиторська перевірка у звітному році не замовлялася.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тел.. +380969488275

Адреса: вул. Данила Галицького, 9, м. Дубно

Сайт: https://love-ukraine.org.ua/podii

Сторінка у ФБ:

Адреса електронної скриньки:

 

  <p