Молитва за Україну

Боже Великий! Боже Всесильний!

Ми, грішні діти Твої, у смиренні сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші.

Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання змучених сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, волю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, хто вдається до Тебе з благанням, ласку Твою подай. Благаємо Тебе, Боже Благий, за братів і сестер наших, що на засланні, у в'язницях, на тяжких роботах караються і мучаться. За вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, і за тих, що Твого Милосердя та допомоги Твоєї потребують. З'єднай нас усіх в єдину велику Христову сім'ю, щоб усі люди, як брати, славили Величне ім'я Твоє завжди – нині, і повсякчас, і на віки віків.
Амінь.

 

Унікальна ікона Богородиці «Економіса», що знаходиться на Святій Горі Афон у Греції, є свідченням чудодійної допомоги, яку тисячу років тому Матір Божа надала зневіреному монахові для порятунку його монастиря від засухи, голоду та занепаду. Молитва прочитана перед іконою «Економіса» допомагає у складних життєвих ситуаціях, рятує від кризи та розрухи, захищає від загрози добробуту громади, дарує мудрість та силу духу для подолання труднощів.

 Молитва до Чудотворної ікони Матері Божої Домобудівельниці "Економіси"

О Пречиста Владичице Богородице, Всечесна наша Мати, Настоятелько всіх праведних жителів на святій горі Афон та по всій землі!

Прийми покірні молитви наші та принеси їх до Всещедрого Бога нашого, нехай спасе душі наші Своєю благодаттю. Споглянь на нас милосердним Твоїм оком і випроси у Господа нам спасіння, бо без милосердя Спаса нашого і Твоєї святої турботи ми, грішні, не зможемо спастись,так як неправедно живемо, бо наближається час Христових жнив і День Страшного Суду близько. Ми грішні гинемо у безодні гріховній, як останні монахи недоброчесним життям своїм уподібнюються до людей мирських, які зійшли з праведного шляху, як чернецтво наше плаває життям своїм по морю житейському серед бур і непогоди. Через те святі обителі наші перебувають у прасі через наші гріхи. Всеправедний Господе наш Ісус Христос, будь милостивий до нас грішних, бо на Тебе надію покладаємо. О солодка наша Мати Настоятелько! Збери розсіяне стадо Христове воєдино і спаси всіх християн, щоб жити у раю разом із ангелами і всіма святими в Царстві Христа Бога нашого, Якому честь і слава з Безначальним Його Отцем і з Пресвятим, Благим і Животворящим Духом на віки віків.

Амінь.

 

love-ukraine.org.ua - Молитва за Україну