Наприкінці літа акція "Медична клініка на колесах" знову пройде в Дубно

Два візити "Медичної клініки на колесах", ініціаторами та організаторами яких стали Дубенський державний історико-культурний заповідник (директор Леонід Кічатий), Міжнародний благодійний фонд "Дар життя" (Тернопіль) та Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну", вдало відбулися у 2015 році.

І в 2016 році РОБФ "Любіть Україну" спільно з партнерами планує проведення акції в Дубні: наприкінці серпня.

Протягом минулих візитів лікарі клініки – педіатри, терапевти, стоматологи – надали безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу і консультації кільком сотням маленьких мешканців міста і району. Проте насправді число заявок на візит дітей до клініки, які подали їхні батьки, було в рази більшим.

 

І батьки, і юні пацієнти залишалися задоволеними, давали схвальні відгуки на роботу лікарів Медичної клініки на колесах та дякували організаторам акції.

Коментар голови правління РОБФ "Любіть Україну" Михайла Корилкевича:

"Фонд спільно з партнерами розпочав практику надання безоплатної медичної допомоги в рамках акції "Медична клініка на колесах" на Дубенщині торік, і вже бачимо продовжувачів цієї корисної справи: Тараканів наприкінці 2015 року, Семидуби – цього року. Популярність клініки у нашому краї зростає. Протягом двох попередніх заїздів пересувної клініки на Дубенщину не вдалося виконати усі заявки від бажаючих потрапити на прийом. Медичним оглядом була охоплена приблизно третина пацієнтів. Тому на серпень-вересень 2016 року благодійний фонд "Любіть Україну" знову запрошує клініку до Дубна".

Отже, зовсім скоро у нашому місті з’явиться клініка, максимально наближена до потреб людей, з достатнім обсягом медичного обстеження і турботою про здоров’я юних дубенчан.