День незалежності: у Дубно пройде фестиваль дитячого фольклору "Котилася торба…", а в Рівному – міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії"

Фестиваль дитячого фольклору "Котилася торба..." набуває дедалі більшого масштабу та вийшов на міжнародний рівень. У 2016 році захід пройде в Дубно у дні відзначення незалежності України – з 23-го до 28 серпня.

Як повідомляє сайт Дубенської міської ради, 12 липня в Державному історико-культурному заповіднику м. Дубна відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки міжнародного дитячого фестивалю.

Під час засідання стало відомо, що учасниками святкових виступів стануть юні виконавці з різних куточків України, Республіки Польща, Румунії, Естонії, Болгарії, і звичайно, з Рівненської області та Дубенщини. Усього Дубно прийме, за попередніми даними, 400 гостей.

Організатори фестивалю "Котилася торба...": Міністерство культури України, управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, комунальний заклад "Рівненський обласний центр народної творчості" Рівненської обласної ради, Дубенська міська рада, Дубенська районна рада, Дубенська райдержадміністрація.

До слова, і в Рівному заплановано фестиваль на цей період. Так, з 24-го до 28 серпня у Рівному відбудеться перший Рівненський міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії".

Як повідомляють організатори, на кінофестиваль відібрано роботи різноманітних жанрів.

Покази конкурсних фільмів: кінопалац "Україна"  (майдан Незалежності, 2).

Організатори: Рівненська обласна організація ВГО "Українська Асоціація Маркетингу" та Рівненський міськвиконком.

Партнери Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії": генеральний партнер – будівельна компанія "Стоград", генеральний інформаційний партнер – Еспресо TV, інформаційний партнер – ТРК "Ритм", партнери – Державне агентство України з питань кіно, Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну". 

Деталі - на .