Свято для малюків у селі Івання: відкрили оновлений дитячий садочок

У п'ятницю, 19 серпня 2016, у с. Івання Дубенського району було урочисто відкрито дитячий садок. У відкритті взяли участь перші особи області та району: голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк. Голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич теж відвідав урочистий захід і привітав діток зі святом подарунком.

"Вітаю усіх присутніх зі святом Преображення Господнього! Фонд "Любіть Україну" вважав і вважає, що держава, яка не піклується про своїх дітей і людей похилого віку, не має перспектив у своєму розвитку. І якщо ми хочемо йти в Європу, ми не повинні цього забувати. Відкриття дитсадків – це свідчення того, що Україна, незважаючи на військове протистояння на Сході, дбає, щоб малеча відчувала тепле ставлення до себе, виростала у мирі та спокої, була охоплена турботою та любов’ю. Дізнавшись про те, що на Іванні сьогодні така вагома подія, як відкриття нового дошкільного навчального закладу, ми вирішили долучитись до цієї хорошої справи.

 

 

А щоб іваннівській дітворі було якнайцікавіше проводити час у садочку, благодійний фонд вирішив подарувати дитсадку цю систему караоке. Нехай кожен день, проведений у цьому закладі, дорогі дітки, буде наповнений для вас  відкриттями, цікавим дозвіллям і світлою радістю!" - сказав Михайло Корилкевич під час виступу на урочистостях.

Як відомо, дошкільний навчальний заклад у с. Івання не працював протягом тривалого часу, і малюків виховували вдома. 

Упродовж останніх чотирьох років у приміщенні проведено капітальний ремонт. Дитсадок почне відвідувати 30-ро малюків. 

 

Фото:

 

 

Фото:

 

Фото: