У Хрінниках відбудуться обласні змагання зі спортивного туризму серед освітян

Змагання зі спортивного туризму розпочнуться 23 вересня і завершаться 25 вересня у лісовому масиві біля села Хрінники Демидівського району, на Рівненщині. У змаганнях беруть участь районів (міст) Рівненської області.

До голови правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайла Корилкевича деякий час тому звернулися освітяни Здолбунівського району з проханням посприяти фінансово – виділити кошти на дорогу для працівників освіти до місця змагань.

Благодійний фонд "Любіть Україну" підтримав це прохання спільно з Дубенським об’єднанням ВО "Батьківщина", але не лише для освітян Здолбунівщини, а й для працівників закладів освіти Дубенського району. Також профінансовано призи для кращих команд, які визначимо вже у неділю, 25 вересня.  

 

Коментар Михайла Корилкевича:

– Сам веду активний спосіб життя: загартовуюся, мандрую, словом – постійно перебуваю в русі, розширюю світогляд. Такі ініціативи, як-от змагання зі спортивного туризму, насправді дуже корисні: для підтримки здорового духу, для здоров’я, для саморозвитку, для професійного розвитку, для набуття корисних навичок. Тож сподіваюся, що освітяни організовують та проводять подібні змагання не лише на знак дотримання наказів з вищих установ, а й  самостійно, на дозвіллі :)

 

Благодійний фонд "Любіть Україну" щиро бажає перемоги найорганізованішим командам!

 

Прес-служба фонду