У Костополі відкрили центр для дітей з вадами здоров’я

У понеділок, 19 грудня 2016, у Костополі Рівненської області відбулося урочисте відкриття навчально-соціального центру для дітей з вадами здоров’я "Сонячний промінь". Про це повідомила депутат Рівненської обласної ради фракції ВО "Батьківщина" Ксенія Павловська на своїй .

Мета діяльності центру: надавати можливість дітям з особливими потребами розвивати їх здібності, побутові та соціальні вміння для найбільш повної інтеграції в життя суспільства за допомогою прогресивних методів навчання, психологічної й соціальної реабілітації, просвітницької роботи в суспільстві та батьківському середовищі, підготовка персоналу, здатного виконати цю роботу на високому професійному рівні.

Навчально-соціальний центр "Сонячний промінь" відкрили 19 грудня, у День Святого Миколая, після завершення тривалого ремонту приміщення. Це сталося завдяки ініціативі учасників Костопільської районної громадської організації "Спілка батьків дітей-інвалідів "Сонячний промінь", громадян Костополя та за підтримки меценатів, зокрема, за підтримки Ксенії Павловської.

ГО "Спілка батьків дітей-інвалідів "Сонячний промінь" було створено у 2009 році групою ініціативних мам для соціальної адаптації дітей з церебральним паралічем, синдромом Дауна, розумовою неповносправністю та іншими порушеннями психомоторного розвитку. Відкриття центру для дітей з вадами здоров’я, безсумнівно стало величезним кроком у розвитку громади Костополя. 

Фото - Fb-сторінка