У Боремлі нагородили 10 дітей за кращі оригінальні подяки лікарям

У середу, 12 липня, у День апостолів Петра і Павла, жителі Боремля Демидівського району відзначили День села. У цей святковий день благодійний фонд "Любіть Україну" урочисто нагородив десятьох переможців конкурсу дитячого малюнку "Дякую тобі, лікарю", який тривав під час доброчинної акції "Медична клініка на колесах".

У червні на Рівненщині благодійний фонд "Любіть Україну" вп’яте об’єднав небайдужих заради допомоги найменшим мешканцям сіл і міст області. За нашої ініціативи та сприяння Міжнародного благодійного фонду "Дар життя" на території Боремельської громади пройшла "Медична клініка на колесах" - доброчинна акція для дітей з багатодітних і малозабезпечених родин.

Завдяки спільним зусиллям фонду "Любіть Україну", Боремельської сільської ради та лікарів МБФ "Дар життя" 270 дітей із сіл, що входять до складу територіальної громади, безкоштовно пройшли медичний огляд і лікування. Пересувна клініка працювала в Боремлі з 12-го до 23 червня.

І юним пацієнтам, і їхнім батькам відомо, наскільки трепетно та відповідально підходять лікарі "Медичної клініки на колесах" до огляду кожної дитини. Тож зазвичай після обстеження з дитячих вуст легко злітали слова подяки медикам.

Звичайно, висловити почуття вдячності можна по-різному, головне, щоб вони були щирими. А фантазія й творчість допомагають зберегти їх у серці надовго. Тож ми запропонували дітям-пацієнтам клініки трохи пофантазувати та подякувати лікарям у формі малюнку на тему "Дякую тобі, лікарю". За десять днів прийому дітей було відібрано 10 кращих малюнків. У ролі журі виступили лікарі клініки на колесах.

У свою чергу, ми дякуємо всім дітям, які старалися і натхненно малювали свою вдячність лікарям. Кожна робота розчулила медичний персонал клініки та викликала бурхливі позитивні емоції, кожна подяка була прийнята і схвалена. Проте конкурс передбачає обрання кращих. Тож ми публікуємо імена десятьох переможців, чиї роботи було визнано кращими і які отримали грамоти та солодкі призи з рук голови правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайла Корилкевича: Марина Білічук, Юлія Мичковська, Таня Колядич, Тимофій Коваль, Інна Котяй, Валентина Колядич, Соломія Кротік, Валентина Котяй, Олександр Мичковський, Дарина Рацкевич.

"Благодійний фонд "Любіть Україну" близько п’яти років піклується про фізичне і духовне здоров’я дітей та дорослих у Рівненській області, – сказав голова правління фонду Михайло Корилкевич. – Важливим нашим кроком до кращої якості надання медичних послуг дітям стало те, що фонд популяризує соціальне партнерство і об’єднує підприємців, органи місцевого самоврядування та різні організації з цією метою. Зокрема це дає нам змогу запрошувати на Рівненщину "Медичну клініку на колесах". Це дуже потрібна програма допомоги в Україні, насамперед, дітям. Від самого початку роботи клініки на колесах десятки тисяч українських дітей отримали якісну медичну допомогу. Говорячи про якість, маю на увазі не лише технічне оснащення, а й професіональний підхід лікарів до кожного маленького пацієнта. Така організація медицини робить клініку на колесах затребуваною і в українських містах, і в селах. Тому фонд «Любіть Україну» планує продовжувати співпрацю з клінікою, фондом "Дар життя" та однодумцями, які теж хочуть допомагати представникам соціально вразливих категорій населення". 

Про подію - у сюжеті ТРК "Дубно":

Наталя Богданець,

loveukrainefund@gmail.com

Малюнки переможців конкурсу "Дякую тобі, лікарю" та фотогалерея заходів до Дня села Боремель

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.