Названо прізвища адвокатів Рівненської області, які посіли перші 10 місць рейтингу – підсумки дослідження

У серпні 2017 року аналітичний відділ благодійного фонду "Любіть Україну" (керівник Олександр Субот) провів дослідження з метою визначення кращих адвокатів Рівненщини.

Дослідження проведене у формі експертного опитування з жорстко заданою структурою. Респондентів було обрано з числа адвокатів Рівненської області за методом "снігова куля". Всього опитано 73 адвокати з Рівного, Дубна, Сарн, Костополя, Млинова. Похибка вибіркової сукупності не перевищує 1,5%.

У підсумку, перші 10 місць у рейтингу адвокатів Рівненської області розподілилися наступним чином:

1 місце: Павло Луцюк

2 місце: Володимир Гнатущенко, Світлана Сурікова (розділили 2-гу сходинку; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні)

3 місце: Володимир Цуняк

4 місце: Микола Бляшин

5 місце: Сергій Удовиченко

6 місце: Олена Курганська

7 місце: Михайло Давидюк, Віктор Ногачевський (розділили 7-ме місце; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні)

8 місце: Олександр Бражніков; Микола Луцюк, Сергій Шилан (розділили 8-ме місце; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні)

9 місце: Леся Бондарчук

10 місце: Тетяна Блащук; Руслан Камінський; Ярослава Орловська; Світлана Рудика (розділили 10-ту сходинку; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні).

Аналітичний відділ благодійного фонду "Любіть Україну" здійснює оцінювання фахівців, вивчення тенденцій та аналіз проблем у різних сферах соціально-економічного життя Рівненської області та України. Ми вважаємо, що незалежна оцінка та моніторинг професійної діяльності, яка у певний спосіб впливає на рівень якості життя громадян, є обов’язковою складовою громадянського суспільства.

За повідомленням Олександра Субота,

аналітичний відділ РОБФ "Любіть Україну"