Художниця показала, як змінився її рідний Донецьк у "російському світі"

Українська художниця Анна Вахрамеєва – з Донецька. Вона пише картини на тему окупації рідного міста російськими бойовиками. Кожну з них пронизує сильна емоція. І кожну з них їй, незважаючи ні на що, вдалося провезти через всі блокпости та зберегти. Про мисткиню, яка показує, яким стало її рідне місто за час окупації, повідомляє портал з посиланням на та "".

Світлина від Natalia Bohdanets.

"Коли почалася війна, потреба висловити те, що відбувається у мене всередині й навколо, стала гострішою. І я почала малювати картини, присвячені війні та Донецьку в окупації", – розповіла художниця.

У 2016 році Ганні довелося залишити рідне місто. Вона везла свої картини через блокпости, зашивши їх у дно сумки. "Роботи виконані на аркушах А4, тільки одну я описала на полотні – так їх було легше вивозити, ніж великі полотна", – згадала вона.

Світлина від Natalia Bohdanets.

"У своїх картинах я хочу показати, що таке війна і що таке окупація, як живе в ній людина з "іншими" поглядами, яка любить Україну, і, головне, що я хочу нагадати у всіх своїх роботах: Донецьк – це Україна!", – додала Анна Вахрамеєва.

 Світлина від Natalia Bohdanets.

Фото картин: radiosvoboda.org. Більше зображень: ""