Фонд "Любіть Україну" і "Козацька варта" влаштували свято Купала для дубенчан

Козацькі розваги, польова кухня, купальська ватра біля водойми… В Дубно 07 липня в кар’єрах, що біля школи №6, відзначили свято Івана Купала. Організаторами виступила громадська організація "Козацька варта". Генеральний спонсор заходу – благодійний фонд "Любіть Україну".

Так, у вівторок, 07 липня, видався спекотний день… І провести його за можливості біля водойми – вдала ідея. А надто, коли цього дня – обрядове свято Івана Купала :)

Відволікти мешканців Дубна від буденних клопотів і занурити їх хоча б на декілька годин в атмосферу активного відпочинку на природі вирішили активісти "Козацької варти". Вони віднайшли місце, доклали зусиль до його облаштування, підготували святкову програму та звернулися за підтримкою до голови правління благодійного фонду "Любіть Україну" . І він підтримав ідею "Козацької варти".

"Благодійний фонд "Любіть Україну", безумовно, вирішив підтримати "Козацьку варту" в проведенні свята Івана Купала для жителів Дубна. Святкова програма передбачала активний відпочинок на природі. І якщо в когось з дубенчан випав вільний день 07 липня – чому б не запропонувати їм провести цей день саме так? Українська музика, українська символіка, змагання з волейболу, силові змагання, козацькі розваги, польова кухня, погожий день… Вдало підібране місце – біля водойми. Активісти з "Козацької варти" доклали багато зусиль, зокрема, для впорядкування кар’єрів до свята, і це варте уваги. Чув схвальні відгуки від присутніх про фонд "Любіть Україну" і про сам захід. Тобто святкова програма відбулася вчасно, була важливою для дубенчан. Дякую "Козацькій варті" за співпрацю. Окрема подяка всім присутнім за чудову атмосферу!", - сказав Михайло Корилкевич у коментарі для прес-служби "ЛУ".

Справді, активісти, за сприяння фонду "Любіть Україну", провели велику роботу з упорядкування території, вибраної для проведення купальського свята. Вивезли повні причепи чагарників, встановили необхідні конструкції для змагань та під обрядове багаття тощо.

Отож, у першій половині дня молодь і дітвора продемонстрували вправність у змаганнях з волейболу, боїв подушками, місцеві козаки – у силових вправах. Всі присутні разом – у перетягуванні канату та ін. Переможці були нагороджені символічними призами. Охочі до плавання занурювалися у водойму. Ще хтось – засмагав. Козаки організували роботу польової кухні. А ввечері на всіх відпочиваючих чекала святкова програма.

Благодійний фонд "Любіть Україну" дякує всім присутнім на заході за позитивні відгуки та громадській організації "Козацька варта" – за співпрацю.

 

Прес-служба благодійного фонду "Любіть Україну"