На Волині відкрили фотовиставку "Благодійність крізь призму об’єктива-2015"

У Луцьку в обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки 14 липня відкрили всеукраїнську фотовиставку "Благодійність крізь призму об’єктива-2015".

"Благодійність крізь призму об’єктива" – це всеукраїнський конкурс, який вже вп’яте проводиться Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

"Ми сьогодні відкриваємо не звичайну виставку, а 40 різних облич благодійності, 40 реальних історій, які змінили чиєсь життя. Тут можна побачити фотопроекти як соціальної тематики, так і майданівської, військової. Дуже тішить той факт, що серед переможців, чиї роботи побачить вся Україна, є робота нашого фотографа Лідії Кожевнікової "Коли усміхаються очі…", – розповідає організаторка виставки Юлія Євпак.

Крім того, на виставці презентовані фотопроекти з Волині, які мають на меті згуртувати українське суспільство довкола теми благодійності, а також привернути увагу мешканців до актуальних соціальних проблем.

 

Джерело:

 

Фото (експонувалося під час виставки у січні 2015 в Національному музеї Тараса Шевченка):

"ВІННИЦЬКІ ТАТАРИ"

Диплом НСФХУ І ступеня

Автор – Вадим Козловський

Опис події

Близько 150 кримських татар (серед них 80 дітей) були змушені залишити свою історичну батьківщину і переїхати на Вінниччину.

Їх розселили у Ладижині в одному з санаторіїв, до початку літнього сезону.

Потім вони переїхали до одного з сіл Калинівського району Вінницької області. Там їм надали приміщення гуртожитку та навчальних корпусів сільського ПТУ, яке на цей момент уже не працювало.

Від початку свого перебування на Вінниччині кримські татари забезпечувались усім необхідним (від засобів гігієни до пластикових вікон) за рахунок благодійних внесків вінничан.

Організацією допомоги займалася переважно відома вінницька активістка й автомайданівка Таїсія Гайда за сприяння громади Вінниці та області.

Дата й місце зйомки: травень 2014 р., Вінницька обл.

Джерело світлини: