Вітальне слово Михайла Корилкевича з нагоди днів вшанування пам'яті Тараса Шевченка

Дорогі земляки!

Цими днями ми вшановуємо пам'ять Тараса Григоровича Шевченка, який став для нас, українців, символом патріотизму. Проте іноді ми забуваємо, що Тарас Шевченко був високоосвіченою людиною, мав глибокі академічні знання, що й дозволило йому створити фундамент сучасної української літератури. Ці знання він здобував самотужки, самоосвітою. Так, зараз — інший час, однак і тепер існують перепони для багатьох талановитих дітей. Для здобуття якісної освіти у них немає достатньо коштів.
Щоб допомогти отримати хорошу освіту випускникам, які проживають у селах та районних центрах, благодійний фонд "Любіть Україну" заснував стипендію для випускників шкіл 2016 року. На конкурсних засадах буде визначено 10 кращих випускників. Протягом чотирьох років навчання переможців конкурсу в університетах благодійний фонд у партнерстві з групою компаній "Монстера" сплачуватимуть 50% вартості їхнього навчання.

Після закінчення університету обраним випускникам гарантоване працевлаштування на підприємствах групи компаній "Монстера". Детальну інформацію про конкурс незабаром можна буде отримати на сайті фонду, також ми поширимо інформацію у школах.
Зараз, коли Україна знаходиться на вирішальному етапі досягнення своєї незалежності, знання, наполегливість і енергія молодих людей потрібні країні як ніколи! І благодійний фонд допоможе отримати знання нашим випускникам! Любіть Україну!!!


Голова правління

Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну"

Михайло КорилкевичФото: cult.gov.ua