Туризм на Дубенщині розвиватиме волонтер Корпусу Миру США

Волонтер Корпусу Миру США в Україні Гленн Гофрей Деронн долучатиметься до розвитку туристичної галузі Рівненської області. Зокрема, на Дубенщині Деронн візьме участь у відновленні та розвитку таких історичних пам’яток, як Дубенський заповідник, Тараканівський форт, допомагатиме розвивати туристичні маршрути для інвалідів.

Нещодавно в Рівненській обласній державній адміністрації відбулася зустріч заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко з волонтером Корпусу Миру США в Україні Гленном Гофреєм Деронном. Під час зустрічі Деронн повідомив свої наміри співпрацювати з керівництвом області в сфері туризму.

Зокрема, протягом двох років діяльності волонтер долучатиметься до написання іміджевих проектів, консультуватиме громаду Дубенського району з питань залучення інвестицій у туристичну галузь краю.

Про це інформує Рівненська облдержадміністрація.

31 травня Посол США в Україні  (на фото), які працюватимуть наступні два роки в українських школах, вишах, неурядових організаціях, місцевих органах влади, бібліотеках та центрах соціальних послуг, викладаючи англійську мову та допомагаючи розвивати молодіжні й соціальні програми. Церемонія приведення до присяги відбулась у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Корпус Миру США в Україні розпочав діяльність у 1992 році. Проекти організації спрямовані на:

  • викладання англійської мови як іноземної: добровольці викладають англійську в середніх школах, коледжах, університетах, проводять тренінги тощо;
  • розвиток молоді: добровольці працюють у середніх школах і технікумах та співпрацюють з місцевими відділами у справах сім'ї, молоді та спорту з метою надання молодим українцям допомоги, необхідної для досягнення успіху в кар'єрі та в житті;
  • розвиток громад: волонтери здебільшого співпрацюють з неурядовими організаціями, місцевими організаціями самоврядування, місцевими органами виконавчої влади та бізнес-структурами. Метою цієї роботи є посилення компетенції учасників громад і обслуговуючих організацій, сприяння сталому розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором.