Другий етап конкурсу триває у липні - жовтні 2012 року.


Найбільшу активність у конкурсі проявили територіальні громади, ініціативні групи і недержавні організації Радивилівського, Здолбунівського, Демидівського, Гощанського, Дубенського,  Млинівського, Березнівського, Костопільського районів та м.Рівного. На конкурс подано 65 заявок, загальна сума проектних пропозицій складає близько 450 тис. грн.,  з яких від благодійного фонду «Любіть Україну» запитано грантів на суму 239 тис.грн. Це в середньому 3,7 тис.грн на одну заявку.

Тематика проектів, з одного боку, була подібна до тем попередніх переможців конкурсу фонду. Інші відрізнялися своєю індивідуальністю. Велика частина пропозицій надійшла від бібліотек області, а також установ, що потребували заміни вікон. Проте цього разу експертна комісія обрала виграшними інші пріоритети.

Конкурсна комісія, до складу якої увійшли науковці, політики, лідери громадських організацій Рівненшщини, на засіданні 26 липня 2012 року розглянула всі подані  заявки і рекомендувала до фінансування 25 проектів. Деякі проектні заявки підтримані у повному обсязі, інші – частково.

 Переможцями конкурсу стали:

Млинівський район: ініціативна група с.Ужинець,  районна дитяча бібліотека,   Новосілківська сільська рада, проект вуличного освітлення Млинівської селищної ради, а також освітлення в с.Владиславівка,  ініціативна група с.Острожець,  ініціативна група Перемилівської сільської ради,  Довгошиївська ЗОШ;

Демидівський район:  ініціативна група Демидівського НВК  “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей”, ініціативна група с.Ільпибоки,  будинок культури с.Золочівка,  ініціативна група Хрінницької сільради;

 Глусь Ігор Ярославович  - сільський голова  села Ільпибоки:

 Про  Рівненський обласний фонд «Любіть Україну»  я дізнався із засобів масової інформації, нашої районної газети «Вісник Демидівщини».  Вирішив прийняти участь у конкурсі написання проекту «Створення   належних  умов для організації змістовного дозвілля сільської молоді в Ільпибоцькому  клубі  Демидівського району» , так як була необхідність в коштах на завершення поточного ремонту в сільському клубі.

Склалось так, що Рівненський обласний фонд «Любіть Україну» з розумінням сприйняв нашу проблему і підтримали наш проект. Хочеться висловити слова вдячності почесному голові Рівненського обласного фонду «Любіть Україну» Данилу Корилкевичу та Правлінню організації за виділені кошти для завершення ремонту.

 

Здолбунівський район:  письменник С.Гридін,   поетеса О.Заїка, Урвенська сільська рада, ініціативна група будинку культури с.Уїздці,  бібліотека-філія с.П’ятигори. Радіють перемозі проекту, поданого батьківським комітетом, і юні футболісти – п’ятикласники Здолбунівської гімназії. Також серед переможців –  будинок культури смт Мізоч, ініціативна група баскетболістів м.Здолбунова;

Радивилівський район: Гранівська ЗОШ,  ініціативна група Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія»,  Добриводська сільська рада;

Дубенський район:  ФК «Підлужжя».

А також ініціативна група смт Гоща, м.Рівного і Здолбунова з темою «Розвиток громадської журналістики».

Внесок від РОБФ «Любіть Україну» ухвалено в сумі 101 435 грн., або в середньому 4057 грн. на один поданий проект. Це на 31 тис. грн. більше, ніж було першопочатково заявлено організаторами. В цьому рішенні є велика заслуга почесного голови фонду, депутата Рівненської обласної ради Данила Корилкевича, який знову  залучив додаткові ресурси до призового фонду конкурсу.

Таких системних позабюджетних інвестицій у Рівненську область цьогоріч не надавав, напевно, жоден із благодійних фондів чи меценатів, окрім РОБФ «Любіть Україну».