Програма „Ваше право”.

Метою програми є правова просвіта широкого кола мешканців сіл та селищ Рівненської області з найбільш частих та актуальних юридичних питань, з якими мешканці області звертаються до органів влади, нотаріату, юстиції, управлінь та відомств про РДА, ОДА, приймалень громадських організацій, тощо.

Юристи не обмежуютьсяь лише консультуванням в приміщенні, а й активно «освоюють» сільські вулиці і подвіря. Вони роздають листівки і буклети, підготовлені за сприяння благодійного фонду на актуальні для селян теми. Біля експертів із права зупиняються і перехожі і мопедисти і автолюбителі, які цікавляться матеріалами, особливо правами водіїв при виникненні спорів із ДАЇ. Без перебільшення можна стверджувати що звичайні візити спеціалістів такою педантичної спеціальності як юрист перетворюються у справжне дійство і подію для села. За ці декілька годин що відбувається консультація їх могла би відвідати і більша кількість людей проте в їх очах читалась деяка невпевненість, навіть безпорадність «А чи допоможуть?». А дехто серед перехожих запитував «А  правда що безкоштовно?». Так даємо відповідь: Допоможемо обовязово і безкоштовно! Принаймні діагностувати вашу проблему і скласти первинні документи для її вирішення, змалювати повний алгоритм дій. Слідкуйте за повідомленнями у ЗМІ де будуть надруковані розклади візитів юристів в інші населенні пункти. Як зазначив під час обговорення чергової тематики буклетів правової тематики Почесний голова фонду Данило Корилкевич «Те що люди вже потроху знають свої права – це добре, одне із завданнь фонду «Любіть Україну» допомогти нашим мешканцям, в разі порушення, їх відстояти».

За 3 місяці юристи відвідали більше десятка сіл і містечок області.

 Юристи ведуть прийом громадян.

 про юридичну допомогу на селі від благодійного фонду пише навіть сайт Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини