Запрошуємо взяти участь у таборуванні

Справжній волонтер повинен бути помічником у будь-якій ситуації

Саме так вважає Голова Правління Рівненського обласного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич. Відповідаючи на запитання потенційних учасників таборування волонтерів 27-28 вересня на Дубенщині. А запитують у  своїх повідомленнях аплікати про наступне:

Чи відбудеться захід при дощовій погоді?

Що потрібно буде робити  після закінчення таборування?

Для чого волонтерам спортивно-туристичні змагання?

Відповідаючи на ці типові питання фонд повідомляє:

Таборування відбудеться при будь-яких погодних умовах. Справжній волонтер має вміти допомогти при будь-яких обставинах в т.ч погодніх. Окрім того підтримувати свій фізичний і моральний дух в тонусі можна і у сонячну погоду і при дощику.

Після таборування в міру наявного вільного часу, бажання, отриманих знань і навичок волонтери будуть допомагати благодійному фонду реалізовувати свої програмні цілі. Займатись фандрейзингом (залученням ресурсів), відвідувати поранених бійців і допомагати їм, закуповувати і відправляти медикаменти, приймати участь у суспільно-корисних заходах фонду, таких як наприклад, висадка дерев, організація науковго пікніка тощо.

Спортивно-туристичні змагання і медична підготовка – це базові навички людини, яка у будь – яких життєвих обставинах не розгубиться і допоможе собі та іншим.

Тому, чекаємо на ваші Анкети. Відправляємо свою заявку на участь у цікавій програмі підготовки волонтерів благодійного фонду «Любіть Україну».

Буде відібрано 30 кандидатів, яким 25 вересня повідомлять про результати відбору і програму заходу, а також місця відправки транспорту до місця таборування. Всі хто з будь-яких причин подадуться на конкурс але не потраплять на вишкіл обов’язково будуть поінформовані про можливості співпраці із фондом також.

Організатори забезпечують безкоштовну доставку автобусами до місця таборування і назад (з міст Дубно і Здолбунів), польовою кухнею спартанського типу :), якісним навчанням та спортивно, медично, туристичні випробування на відкритій місцевості. 27 вересня таборування відбуватиметься на території Тараканівського форту, 28 вересня – на території Дубенського замку. (т.то на НІЧ автобуси відвозять до Здолбунова чи Дубно)

По закінченні таборування учасники отримають  знання, навички необхідні для роботи волонтером фонду «Любіть Україну»,  посвідчення волонтерів.